800 - 1600 TL Telefon Tavsiyesi

BlackDemon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar S6 telefonumu servise verdim. Arka kamerasında karıncalanma ve ısınma problemlerinden dolayı. Değişim kartı verecekler büyük ihtimalle. Aklımda Z5 Compact, Note 4, G4 var. Açıkcası fiyatı biraz daha düşük 800-1600 fiyat aralığında dahil telefon önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G3 Önerebilirm Ortalama fiyatları 16 gb 1350 32 gb 1700 Civarı Sıfır fiyatları kıyas.la dan istedigin telefonla kıyaslayabilirsin G4'den bile iyi diyebilirim :)

Son düzenleme:
@Mertyy G3 mü G4 den daha iyi ? Hem sorunlu bir telefon hemde diğer telefonun alt modeli ? Bilmeyenler yorum yapmasın lütfen.

Ayrıca G4 kullanıyorum. Değişim yapacaksanız öneririm.

g3'ün işlemcisi Qualcomm MSM8975AC Snapdragon 801 Quad-core 2500MHz
g4'ün işlemcisi
Qualcomm MSM8992 Snapdragon 808 Dual-core 1.8 GHz Cortex-A57 & quad-core 1.44 GHz Cortex-A53

Veri aktarımında ve kamerada ufak bi pay var g4'ün üstünlüğü olarak
Harici olarak tüm özellikleri aynı diyebilirim.

g3 tasarım olarak g4den daha iyi sadece . e tabi bu bana göre

Sony Xperia serisini denemenizi öneririm Z2 gayet iyi olur. Fakat almadan önce forumları araştırın derim ben hep öyle yaparım :) hani telefonun bir sorunu varsa karşıma çıkınca direk çözmek için

Bir kere direk Samsung telefonlarını eleyin derim. Çünkü Note 4 ün 6.0 güncellemesini alacağı yanlış bilmiyorsam belirsiz. Diğer amiral gemilerini çok çabuk unutuyorlar ve neredeyse güncelleme desteği sıfır. Alternatif olarak Sony, LG, Apple gibi markalara yönelebilirsiniz. 1500 TL ye iPhone seviyorsanız sıfır 5S alabilirsiniz. Olmadı bütçenizi 50 TL daha aşarak Z3 alabilirsiniz. SONY XPERIA Z3 SİYAH AKILLI TELEFON - Teknosa

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı