800 - 1600 TL Telefon Tavsiyesi

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Dün yazım hatasından dolayı yetkilerim kısıtlandı,cevap yazamadım.Telefonu servisten sağlam diye geri verdiler.Kamerada ki karıncalanma devam ediyor fakat fotoğrafı etkileyecek kadar değil.Ama serviste konuştuğum adam değişim veya para iadesi konusunda tamam demişti.Her neyse telefonu kullanmaya karar verdim.Tekrardan herkese teşekkür ederim.

Ben telefonumu alırken G4 ve A8 arasında kalmıştım inceledim baktım ettim. A8'e karar verdim. Sebepleri şunlar;
  • Tasarım konusunda çok daha ince bir telefon çok daha ince çerçevesi var.
  • Kamera olarak Samsung S6'nın kamerasını kullanıyor ve gayet güzel çekim yapıyor.
  • Şarj olarak G4'ünü yeni almış olan arkadaşım siyah arka plan düşük parlaklık kullanırken ben istediğim şekilde kullanabiliyorum.
  • Telefon gayet stabil çalışıyor şuan hiçbir sıkıntı yok.
  • Ekran olarak G4 2K A8 1080p olmasına rağmen bence gani gani yeterli pixel'leri göremiyorsunuz.(Retina olayını araştırın.)

Lg G3 ü öneririm. Bizzat kendim 8 aydır kullanıyorum. Kliksada 1200 tlye bulabilirsin.Isınma problemi var,evet.Ama ben özel kapağını satın aldım elime sıcaklık gelmiyor.Güzel bir telefon.

Elbette z5 compact

1- Ekran çözünürlüğünün 1280×720 olduğuna bakma aksine o bir artı batarya ekran çözünürlüğü düşük olduğundan ekran için az bir güç harcayacaktır.

2- 2gb ram bu cihaz için yeterli bir ram 2600 mAh bataryası vardı herhalde cihazın o zaten bu cihaz için 2 günü götürecek güce sahip.

3- IP68 sertifikası var. Toz ve su temasında güvence veriyor 30 dk boyunca bu cihaz 1 metrelik tatlı suda bozulmadan kalabiliyor.

4- 4.6" ekranı var o konuda sana kalmış seçim. Ha küçük ha büyük

5- 23 mp kamera,sony kameraları zaten mükemmel ama bazen cihaza göre kamera hataları çıkıyor ama ben cihazı incelediğimde böyle bir sorun göremedim.

6- Snapdragon 810 chipseti kullanıyor.Şu an o firmanın en yüksek seviye chipseti. Isınıyor diye iddialar var ama sony çift kanal soğutma sistemi ve kaliteli kasası ile bu konuda önlemini almış

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
İyı günler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı