800 Liraya kadar kasa önerisi

Caulfield

Kilopat
Daha fazla  
Evet başlıkta da belirttiğim gibi ATX kasa olması lazım. HepsiBurada'dan olmalı çünkü hediye çekim var. Kasa içi soğutması güzel olması önceliğim. Temperli cam olursa iyi olur.

Cooler Master MasterBox Lite 5 80+ 600W USB 3.0 Pencereli MidTower Kasa 790 TL
O kasa tek HepsiBurada'da o fiyata geri kalan yerlerde 500 küsur liraya bulunuyor. İndirim çekimi boş yere harcamış olacağım. Ayriyetten PSU olmasın kasada zaten PSU var benim.

benim sana önerim cooler master thermaltake corsair e hiç para verme eğer psu suz bir kasa alacaksan git rampage squadron al yada beğendiğin bir rampage modelini al rampege ekipman ve diğer konularda kötü bir marka kabul fakat adamlar kasa konusunda aşmış resmen ..

Hepsiburada fiyatlarına nolmuş böyle ya. 800 TL'ye düzgün kasa yok resmen.

@Mr.Bubbles Segment diğer ekipmanlarında olduğu gibi o ürünleri de Çin'den satın alıyor. AR-GE çalışması veya firma tasarımı değil yani. Aşan biz değiliz Çinliler.

Hepsiburada fiyatlarına nolmuş böyle ya. 800 TL'ye düzgün kasa yok resmen.

@Mr.Bubbles Segment diğer ekipmanlarında olduğu gibi o ürünleri de Çin'den satın alıyor. AR-GE çalışması veya firma tasarımı değil yani. Aşan biz değiliz Çinliler.
Ekstra fan ile uğraşmak istemiyorum. Bu Modelleri inceledim lakin tek egzoz fanı var bir de kasanın ön kısmı kapalı. SSirkülasyon nasıl sağlanıyor ya da sağlanabiliyor mu emin değilim.
Hepsiburada'da pek kasa seçeneği yok, bi' baktım ben olsam bunu alırdım herhalde.
Bu IN-WIN nedense gözüme çok küçük geldi. İçerde bileşenler kavrulmasın :D

Son düzenleme:
benim sana önerim cooler master thermaltake corsair e hiç para verme eğer psu suz bir kasa alacaksan git rampage squadron al yada beğendiğin bir rampage modelini al rampege ekipman ve diğer konularda kötü bir marka kabul fakat adamlar kasa konusunda aşmış resmen ..

rampage frisby everest gibi markaların malzeme kalitesiyle coolermaster thermaltake asus corsair gibi markaların arasında malzeme kalitesi farkı bu markaların hicbiri sorun çıkarmaz kullanırsın fakat ama biri teneke gibi kasa üretmiş digeri tank gibi ama hepside iş görür kullanıcıyı üzmez

Ekstra fan ile uğraşmak istemiyorum. Bu Modelleri inceledim lakin tek egzoz fanı var bir de kasanın ön kısmı kapalı. SSirkülasyon nasıl sağlanıyor ya da sağlanabiliyor mu emin değilim.

Kasadan kasaya göre değişir tabii bu havalandırma mevzuları. Yan bölümlerinden ufak aralıkları var bir çoğunun yeterli havayı alıyordur diye tahmin ediyorum. Corsair Carbide 400C'yi biliyorum havalandırması iyidir ama diğerleri konusunda seni tatmin edebilecek bilgiye sahip değilim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı