800 TL 1 TB HDD önerisi

Fikirsiz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana oyun depolamalık ugun fiyata hatta 500 GB de olur bütçem 800'e kadar çıkar.

Western Digital Blue modeli öneririm. WD Green ve onun dengi olan Seagate Barracuda'dan biraz daha kalitelidir.
WD Blue 1TB - WD10EZEX
Buna ben baktım fakat ürün görseli bana pek inandırıcı gelmedi harddiskler de cok fazla eski ürünü gönderme olayı var. 5 yıllık ürünü sıfır diye gönderiyorlar daha güvenilir olan siteden alınabilir 100 tl daha pahalı ama güvenilir teknobiyotik

Şuradan bakabilirsin 7200 RPM seçtim ben ama yine de kontrol edersin.

Rehber: Seagate Barracuda HDD'ler neden alınmamalı? Seagate almayın erdem1212 arkadaşın attığını alın daha iyi.
Ben ne zaman Barracuda kötü desem hemen linç etmeye başlıyorlar. Verilen cevapları da anlamıyorlar. O yüzden onu kötülemek yerine WD Blue(veya Toshiba P300) daha iyi onu al diyerek insanları Barracuda'dan uzaklaştırmaya çalışıyorum. Bazıları "Ben x yıldır kullanıyorum. Sorun yok." şeklinde cahilce bir cevapla benim yanıldığımı ispatladıklarını sanıyorlar. Ben, dördü bana ait olmak üzere altı tane Barracuda disk ile karşılaştım. İkisi haricinde hepsi sorunlu çıktı. Ayrıca forumlarda en çok şikayet edilen model olduğunu da görebiliyoruz. Gözleme dayalı olarak en çok sıkıntı çıkartanın Barracuda olduğunu artık biliyorum. WD Green alırım yine de Barracuda almam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı