800 TL ekipman önerisi

O zaman sanırım Ogre tercih edeceğim klavye olarak peki diğer ürünleri için ney önerirsiniz tekrardan söyliyeyim Claw Grip mouse tutuşum.
steel series rivvel serisi büyük ve uzun(ince uzun), logitecgh g300s serisi ise küçük, size en uygun fareyi bilemem maaselef benim için sadece mouse pad önemli ben 6x800 dpida oynuyorum bilekten değil koldan hareket ettiriyorum mouseyi

teknosada 1-2 mıncıklamışlığım var dediğim ürünler harici kullanmadım, 1.90 boyundayım parmaklarım büyük bana yeterli gelmemişti o zaman, ancak rahat bir mouse hissiyatı vermişti
Sanırım benim için yeterli olacaktır ellerim yaşıtlarım göre büyük.
Aslında ürünleri Trendyol ve Hepsiburada sitelerinden almayı düşünüyordum ama I Itopya da olur.

Sanırım benim için yeterli olacaktır ellerim yaşıtlarım göre büyük.
logitech arayüz desteği çok güzel hep türkçe driverları, steel seriess'a geçtiğimden beri özlediğim bir özellik :) sizi üzeceğini pek sanmıyorum 1-2 gün alışma süreci olacaktır illaki f/p olarak nete araştırmalarıma göre güzel bir ürün tabi siz daha detaylı araştırmışsınızdır ek olarak kullanmadığım bir ürün tam yorum yapamam o sebeple sadece markayı biliyorum

logitech arayüz desteği çok güzel hep türkçe driverları, steel seriess'a geçtiğimden beri özlediğim bir özellik :) sizi üzeceğini pek sanmıyorum 1-2 gün alışma süreci olacaktır illaki f/p olarak nete araştırmalarıma göre güzel bir ürün tabi siz daha detaylı araştırmışsınızdır ek olarak kullanmadığım bir ürün tam yorum yapamam o sebeple sadece markayı biliyorum
Sanırım mouse um G102 ve Klavyem de Ogre olacak fakat bu ikisini aldıktan sonra kalan bütçeyle bir de kulaklık almam lazım. Öneriniz var mıdır.

İki ürün beraber 350 lira tutuyor kalan bütçem 450 lira kulaklık öneriniz nelerdir. Aynı zamansa g102 nin sensörü hakkında bilgi bulamadım aranızda sensörü hakkında bilgisi olan var mıdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı