800 TL ekran kartı önerisi

Wolnac

Hectopat
Daha fazla  
1 yıldır sürekli bir erteleme yaptım ucuzlar diye fakat her geçen gün almadığım için kendime sövdüm, artık almam lazım. Ucuzlamıyor, aksine git git pahalılaşıyor. Konya'da yaşıyorum ve elden almam lazım. 800TL bandında var mıdır önerileriniz? Ben bunları buldum, bir incelerseniz sevinirim.

Arkadaşlar şaka maka geçen yıl bu fiyata 1050 Ti alırdım, artık en azından bunları alabiliyorken almak istiyorum. Sizce en mantıklısı hangisi? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 280X veya R9 270X bakabilirsin.
R9 280X RX 560 ve 1050 Ti'ye neredeyse denk bir kart iken R9 270X RX 560 2 GB'a denk, RX 550 ve RX 460 kartlarından üstündür.
Ama güç tüketimleri yüksek sağlam bir PSU sahibi olman lazım.

1 yıldır sürekli bir erteleme yaptım ucuzlar diye fakat her geçen gün almadığım için kendime sövdüm, artık almam lazım. Ucuzlamıyor, aksine git git pahalılaşıyor. Konya'da yaşıyorum ve elden almam lazım. 800TL bandında var mıdır önerileriniz? Ben bunları buldum, bir incelerseniz sevinirim.

Arkadaşlar şaka maka geçen yıl bu fiyata 1050 Ti alırdım, artık en azından bunları alabiliyorken almak istiyorum. Sizce en mantıklısı hangisi? :(
Kesinlikle RX serisi almalısınız. Tabii ben olsam birazdaha bekler para biriktirip çok daha iyisini alırdım. Açıkçası hepsi birbirinden kötü.

AMD'nin bir işlemcisi 3.80 GHz

Hocam bunu alsam kaç aya gelir kesin gelir mi problemli gelme ihtimali falan var mıdır?

Hocam fark ettiyseniz vergiyi sepette ödettiriyor ve 1100 TL tutuyor. Problemli gelme ihtimali var ama iade edebilirsiniz.
Bu fiyata mantıklı gelmedi bana.
Eğer 1100 TL'ye razıysanız güvenle alabilirsiniz ama bana pahalı geldi.

Geri
Yukarı