800 TL FC 24 için PC gamepad önerisi

Dostum her türlü kolu kullandim 800 TL gibi fiyata o dandik Logitech kollari almanı önermem.
Sebebi ise kol çok sert FIFA'yi yarim saat oynadiktan sonra o F310 veya 710 da agri yapacak ayrica tuşlari da çok sert R1 l1 tıusalarina bastiginda sanki taşa dokunuyormus hissi alirsin o yüzden sana bu fiyata bulabilirsen 2. el orijinal PS4 kolu ya da benim de kullanmiş oldugum replika PS5 kolunu alabilirsin birebir ayni gibi yapmislar PC icin sorun yaratmiyor direkt Bluetooth baglaniyor.
Bu tür kolların garantisi yok alırsın düzgün gelir kullanırsın aylar içersinde bozulur, alırsın bozuk gelir iade istersin adam akıllı eurasia garantisi vs olmadığı için uğraşmazlar ya da şansına düzgün gelir kullanırsın ama bu da herhalde %1-2 şanstır. Bunlarla uğraşacağına F710,310 al rahatına bak ben bizzat kullandım FİFA, PES, BeamNG oynadım saatlarce en ufak ağrı hissetmedim hissiyatı da gayet iyi yumuşak L1 R1 tuşları. Dış görünüşe önem verirse arkadaş dış görünüşü bana göre çok kötü. Bu tamam şahsi şeyler ama ben kime sorduysam bu fiyat bandında alınacak tek kol budur denildi bende aynı şeyi diyorum ilk başta alırken çekinceli olmama rağmen. Hele ki replika eurasia garantili olmayan PS4 5 kolları asla önerilmemeli bana kalırsa.

Bu tür kolların garantisi yok alırsın düzgün gelir kullanırsın aylar içerisinde bozulur, alırsın bozuk gelir iade istersin adamakıllı Eurasia garantisi vs olmadığı için uğraşmazlar ya da şansına düzgün gelir kullanırsın ama bu da herhalde %1-2 şanstır. Bunlarla uğraşacağına F710, 310 al rahatına bak ben bizzat kullandım FIFA, pes, BeamNG oynadım saatlarce en ufak ağrı hissetmedim hissiyatı da gayet iyi yumuşak L1 r1 tuşları. Dış görünüşe önem verirse arkadaş dış görünüşü bana göre çok kötü. Bu tamam şahsi şeyler ama ben kime sorduysam bu fiyat bandında alınacak tek kol budur denildi bende aynı şeyi diyorum ilk başta alırken çekinceli olmama rağmen. Hele ki replike Eurasia garantili olmayan PS4 5 kolları asla önerilmemeli bana kalırsa.

Haklısın bende aynı düşüncedeyim.

Eyvallah sağ olasın.

Reis replika istemiyorum o kadar para vereceğiz sonuçta. D

Bu bütçede F310 ve F710 bulabilirsiniz diğer arkadaşların da dediği gibi. Fakat bu arkadaşın da haklılık payı var. F710 kullanırken parmaklarımın acısından indirimden MSI GC30 V2 satın aldım. F serisi kollar kötü diyemem ama sertlik konusunda haklılar.

Dostum her türlü kolu kullandim 800 TL gibi fiyata o dandik Logitech kollari almanı önermem.
Sebebi ise kol çok sert FIFA'yi yarim saat oynadiktan sonra o F310 veya 710 da agri yapacak ayrica tuşlari da çok sert R1 l1 tıusalarina bastiginda sanki taşa dokunuyormus hissi alirsin o yüzden sana bu fiyata bulabilirsen 2. el orijinal PS4 kolu ya da benim de kullanmiş oldugum replika PS5 kolunu alabilirsin birebir ayni gibi yapmislar PC icin sorun yaratmiyor direkt Bluetooth baglaniyor.

Katılıyorum arkadaşa Logitech'in asırlar öncesinden kalma çöp kollarını almayın. Özellikle 1-2 saatlik kullanımda el krampından ampüte olursunuz. GXT 590 ya da 8BitDo Ultimate almanız daha iyi olacaktır.

Asla F710 çöpüne bulaşmayın. Gerek rezil ergonomisiyle, gerek bağlantı kopma problemleriyle meşhur bir ürün kendisi.

Hala önerilmesine şaşıyorum. Zamanında iyi güzeldi çünkü alternatifi yoktu. Günümüzde beş para etmeyecek bir gamepad serisi. Hem F710 hem F310.

Bütçe arttırma gibi bir imkanın varsa 8BitDo öneririm. F710 ve F310 ergonomik olarak cidden kötü, mgr oynarken elime kramp girmişti resmen F310 la.

Kuponla 1200'e düşüyor.

Arkadaşın önerdiği kol çok iyi. Xbox 9.nesil dengi bir gamepad. Hemde Microsoft Xbox sertifikalı.

Bütçe arttırma gibi bi imkanın varsa 8bitdo öneririm. F710 ve F310 ergonomik olarak cidden kötü, MGR oynarken elime kramp girmişti resmen F310 la.

Kuponla 1200'e düşüyor.
Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eder hocam. Çok iyi bir gamepad.

Katılıyorum arkadaşa Logitech'in asırlar öncesinden kalma çöp kollarını almayın. Özellikle 1-2 saatlik kullanımda el krampından ampüte olursunuz. GXT 590 ya da 8BitDo Ultimate almanız daha iyi olacaktır.

Hala önerilmesine şaşıyorum. Zamanında iyi güzeldi çünkü alternatifi yoktu. Günümüzde beş para etmeyecek bir gamepad serisi. Hem F710 hem F310.

Arkadaşın önerdiği kol çok iyi. Xbox 9.nesil dengi bir gamepad. Hemde Microsoft Xbox sertifikalı.
Hocam güzel söylüyorsunuz ama 700 lira nerde 1200 lira nerde? Şahsen bende gamepad düşünüyorum ama 700 liraya f310 alternatifi bulamıyorum.

Bende ikisi de var hocam kesinlikle öneriyorum harika kol. 1 yıl oldu kaç kez duvara vurdum elimden düşürdüm bırak kırığı çatlamadı bile. Analog hassasiyeti çok iyi çok ince çalımlar atabiliyorum FIFA'da.

Geri
Yukarı