800 TL FC 24 için PC gamepad önerisi

F310 ve F710'dan uzak durun bütçe az olmasa GC20 V2 önerecektim ancak flerin hissiyatı iğrenç başka gamepad bakın

Bende ikisi de var hocam kesinlikle öneriyorum harika kol. 1 yıl oldu kaç kez duvara vurdum elimden düşürdüm bırak kırığı çatlamadı bile. Analog hassasiyeti çok iyi çok ince çalımlar atabiliyorum FIFA'da.
Bios 001 nasıl hocam ? Titreşimi falan var mı?

BIOS 001 nasıl hocam? Titreşimi falan var mı?

Bazen o kadar titriyor ki örneğin Battlefield'te titreşimi kapatıyorum motoru da çok güçlü. Kablo birleşim yeri çok sağlam asla kopmuyor tüm yolculuklarımda yanımda götürüyorum FIFA için sürekli kabloyu doluyorum ucunu kırıyorum bir şey olmuyor. Ayrıca kablosu oldukça kalın. R2 ve L2 hassasiyetleri de güzel. Tek sorun tetik hissiyatı çok az belirli bir miktar bastıktan sonra tuşu tamamen algılıyor ve örneğin GTA'daki arabanız son hıza çıkıyor, o da ucuz etin yahnisi olsun. Arkasındaki L3 ve R3 butonları çok yardımcı oluyor kolaylık sağlıyor.

Bende ikisi de var hocam kesinlikle öneriyorum harika kol. 1 yıl oldu kaç kez duvara vurdum elimden düşürdüm bırak kırığı çatlamadı bile. Analog hassasiyeti çok iyi çok ince çalımlar atabiliyorum FIFA'da.

Benim Bluetooth'umda sıkıntı var 002 çalışmayabilir 001 de önermiş siniz ama piyasada hiç incelemesi filan göremedim almalıyım sizce.

Benim Bluetooth'umda sıkıntı var 002 çalışmayabilir 001 de önermiş siniz ama piyasada hiç incelemesi filan göremedim almalıyım sizce.

Almayın GXT 590 bakın.

Bu tür kolların garantisi yok alırsın düzgün gelir kullanırsın aylar içerisinde bozulur, alırsın bozuk gelir iade istersin adamakıllı Eurasia garantisi vs olmadığı için uğraşmazlar ya da şansına düzgün gelir kullanırsın ama bu da herhalde %1-2 şanstır. Bunlarla uğraşacağına F710, 310 al rahatına bak ben bizzat kullandım FIFA, pes, BeamNG oynadım saatlarce en ufak ağrı hissetmedim hissiyatı da gayet iyi yumuşak L1 r1 tuşları. Dış görünüşe önem verirse arkadaş dış görünüşü bana göre çok kötü. Bu tamam şahsi şeyler ama ben kime sorduysam bu fiyat bandında alınacak tek kol budur denildi bende aynı şeyi diyorum ilk başta alırken çekinceli olmama rağmen. Hele ki replika Eurasia garantili olmayan PS4 5 kolları asla önerilmemeli bana kalırsa.

Dostum siz hala anlamak istemiyorsunuz replika kollara ben de karşiyim ancak bu kol gayet güzel üretilmiş birebir aynisi gibi. Ayrica o kadar para vereceğiz dimiş arkadaş 800TL bir gamepad için para mi? Logitech F710 bir süre sonra agri yapar kolun R2 tusu da çok sert ve küçük. Bir bildğim var ki öneriyorum.

O kadar para vereceğiz dediğin 800 TL dostum. Ayrıca adam haklı ağrı yapıyor, tuşları sert filan bir süre sonra oynayasın gelmiyor.

Sağ olasin gamepaddan anlayan biri.

Dostum her türlü kolu kullandim 800 TL gibi fiyata o dandik Logitech kollari almanı önermem.
Sebebi ise kol çok sert FIFA'yi yarim saat oynadiktan sonra o F310 veya 710 da agri yapacak ayrica tuşlari da çok sert R1 l1 tıusalarina bastiginda sanki taşa dokunuyormus hissi alirsin o yüzden sana bu fiyata bulabilirsen 2. el orijinal PS4 kolu ya da benim de kullanmiş oldugum replika PS5 kolunu alabilirsin birebir ayni gibi yapmislar PC icin sorun yaratmiyor direkt Bluetooth baglaniyor.

Şu an 1100 lira civarında dediğiniz kol o fiyata.
Monster'in bir modelini buldum bunu almak daha mantıklı değil mi?

Geri
Yukarı