800 TL kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

Selamlar, Anker'de aktif gürültü engelleme yok. Benim de kulaklık arayışım mevcut, tercihimi Galaxy Buds 2'den yana yapmistim fakat iOS üzerinde uygulaması olmadığını öğrendikten sonra iade ettim. Arayışım devam ediyor TCL ve Jabra arasında kalmış durumdayım. Jabra'nın uygulaması daha iyi gözüküyor.

Ben de TCL'den yanayım şu an, incelemelerine baktığımda çok daha iyi olduğu kanısına vardım. Kredi kartının biraz limit sorunu var şu an, olmasa dün almıştım bile ama en yakın zamanda TCL'i satın almayı planlıyorum işin aslı. Umarım o zamana kadar fiyatta çok bir artış yaşanmaz.

Buyurun hocam. 99 lira daha fazla ama.

Düşünceniz için teşekkürler fakat attığınız ürün istediğim hiçbir şeye uymuyor. Kulak içi deseniz değil, kablosuz deseniz değil. Kendim bilgisayarımda Sennheiser GSP300 kullanıyorum ve bunu konuda belirttiğim gibi dışarıdayken kullanacağım. Lütfen konuya bir şey yazmadan önce detaylıca önceki mesajlara, hiç yoksa ilk mesaja bakın. :)

Düşünceniz için teşekkürler fakat attığınız ürün istediğim hiçbir şeye uymuyor. Kulak içi deseniz değil, kablosuz deseniz değil. Kendim bilgisayarımda Sennheiser GSP300 kullanıyorum ve bunu konuda belirttiğim gibi dışarıdayken kullanacağım. Lütfen konuya bir şey yazmadan önce detaylıca önceki mesajlara, hiç yoksa ilk mesaja bakın. :)

Kusura bakma abi, haklısın.

@AriceN ürünü Hepsiburada üzerinden 500 TL'yken aldım, 4 taksit ile de 513 TL'ye yükseldi. Yardımlarınız için minnettarım, boş vaktim olursa incelemesini de yapacağım 🙂

IMG_20220420_145020.jpg

@AriceN hocam bu konudan görüp ben de almıştım. Bugün elime ulaştı, ilk izlenimlerim ve kısa süreli kullanımlarım gayet başarılı, uzun kullanımda rahatsız edecek gibi durmuyor ama denemek lazım. Ben Earbuds’tan geçmiştim, ses kalitesi olarak neredeyse aynı fakat S600 kulağa daha iyi oturduğu için daha güzel geliyor.
En beğendiğim yanlarından biri bağlantısı oldu, evin içinde araya 3 duvar aldım bağlantı kopmadı. Sanırım daha saymaya gerek yok.
Çok teşekkür ediyorum. 😁

@AriceN hocam bu konudan görüp ben de almıştım. Bugün elime ulaştı, ilk izlenimlerim ve kısa süreli kullanımlarım gayet başarılı, uzun kullanımda rahatsız edecek gibi durmuyor ama denemek lazım. Ben Earbuds'tan geçmiştim, ses kalitesi olarak neredeyse aynı fakat S600 kulağa daha iyi oturduğu için daha güzel geliyor.
En beğendiğim yanlarından biri bağlantısı oldu, evin içinde araya 3 duvar aldım bağlantı kopmadı. Sanırım daha saymaya gerek yok.
Çok teşekkür ediyorum. 😁

Evet benim de çok hoşuma gitti bağlantı kalitesi hayırlı olsun güle güle kullanın.😆
@AriceN ürünü Hepsiburada üzerinden 500 TL'yken aldım, 4 taksit ile de 513 TL'ye yükseldi. Yardımlarınız için minnettarım, boş vaktim olursa incelemesini de yapacağım 🙂

Eki Görüntüle 1365435

Hocam geçen kulaklık 400TL'ye düştü resmen ağlayacaktım ben 650 TL'den aldım🤣 keşke 1 2 gün daha bekleseydiniz.

Ben de satin aldim. iOS uzerinde kullaniyorum. Eslestirme yaparken biraz ugrastirdi ama yapabildim. Gayet iyi kulaktan dusme vs imkansiz gibi gozukuyor gayet iyi oturuyor.

@AriceN hocam bir ürün aldıktan sonra mümkün olduğunca fiyatına bakmıyorum. Siyahının 1000 TL olduğunu düşünüp mutlu olmaya çalışıyorum.
Şaka bir yana 650 TL'yi de hak ettiğini düşünüyorum. Tek gördüğüm sıkıntısı kutunun kapağını kapatınca hafif oynuyormuş gibiydi ama çok da sıkıntı olacak gibi durmuyor. 😁

Geri
Yukarı