800 TL Mekanik Klavye Önerisi

Bütçe
600-800

Zireael14

Kilopat
Yer
Kadıköy
Razer klavyemin miadını doldurmasıyla artık yeni bir klavye almaya karar verdim. MX Red Switch'li bir klavye almak istiyorum ama bütçemin yeteceğinden emin değilim. Aslında önemli olan mekanik olması ama fazla sesli olmaması, gece rahatsız ediyor çünkü. K68 LED modelini buldum ama RGB tercih ederim. Bulamazsın diyorsanız onu alacağım. 600-800 TL bütçeyle önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pardon MX Red Switch istemişsin. Ayrıca RGB.

Yani aslında MX Red olmasına da gerek yok. Blackwidow Chroma'ydı klavye yeşil switchli. Daha sessiz bi switch olsun yeter. Benim aklıma MX Redler iyi diye geldiği için yazdım.

Yani aslında MX Red olmasına da gerek yok. Blackwidow Chroma'ydı klavye yeşil switchli. Daha sessiz bi switch olsun yeter. Benim aklıma MX Redler iyi diye geldiği için yazdım.

Önerim mekanik yerine optik anahtarlı klavyelere bakman olur. Mekaniklerde görülen çift tıklama sorunu, oksitlenme gibi dezavantajları yok. Mekanikten daha fazla tıklama ömrüne sahipler. O kadar para vermişken daha uzun ömürlü ve gecikmesi daha az olan optik anahtarlı klavyelere yönelmelisin. Birçok firma çıkarmaya başladı.

Önerim mekanik yerine optik anahtarlı klavyelere bakman olur. Mekaniklerde görülen çift tıklama sorunu, oksitlenme gibi dezavantajları yok. Mekanikten daha fazla tıklama ömrüne sahipler. O kadar para vermişken daha uzun ömürlü ve gecikmesi daha az olan optik anahtarlı klavyelere yönelmelisin. Birçok firma çıkarmaya başladı.
Aklında bir model var mı?

Geri
Yukarı