800 TL'ye Ekipman Önerisi

FakirSincap

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 800 TL'ye kulaklık, mouse ve klavye almak istiyorum. Fakat bu işlerden pek anlamıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Kesinlikle bunları almalısın bu bütçede mekanik klavye almamak kötü olur ve mouse neredeyse 2 yıldır kullanıyorum memnunum hiçbir sıkıntısı yok.

Arkadaşlar ben 800 TL'ye kulaklık, mouse ve klavye almak istiyorum. Fakat bu işlerden pek anlamıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. :)
170tl ye james donkey 710 almani oneririm cok rahat ve seskalitesi iyi klavye mausede itopyada indirime giriyo ayda bir g810 + g402 bundle halinde satiliyo bu ikisi 599 tl ye tekli fiyati cok pahali ikisininde

Tavsiyeleriniz için sağolun. 380 TL'ye SteelSeries Arctis 3 alsam nasıl olur?
Alabilirsiniz ama bütçe sorunu yaşayabilirsiniz, fakat Cerberus V2 en az Arctis 3 kadar güzel bir kulaklık sorun yaşatmaz.
170tl ye james donkey 710 almani oneririm cok rahat ve seskalitesi iyi klavye mausede itopyada indirime giriyo ayda bir g810 + g402 bundle halinde satiliyo bu ikisi 599 tl ye tekli fiyati cok pahali ikisininde
James D. gibi güvencesi olmayan markaları önermem, çünkü kullanıcı yorumların da sıkca karşılaşılabiliyor 6 ay - 1 yıl içinde bozulduğu veya sorunlu geldiği..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı