800 TL'ye IPhone 6S Alınır mı?

Ben pil sağlığı %94 olan iPhone 6 64GB telefonumu 900TL'ye satamazken, o telefonun bu paraya normal şartlarda satılması ihtimal dahilinde değil. Acil nakit lazımdır, ya da telefon üzerinde değişiklikler yapılmıştır; ki bu belirtildiği sürece zaten tek taraflı bir sorun yaşanmaz. Ben olsam "xxx IMEI numaralı telefonu Ahmet X isiimli, 1550000000 TC kimlik numaralı şahıstan satın aldım." gibi bir anlaşma yapıp adama imzalatırım. Ayrıca almadna önce en yakın telefoncuya gidip, telefonun içini açmasını isterim, 50TL versen direkt açarlar senin için, eğer satıcı sana orijinal, değişimi hiç yok dediyse yalanı orada çıkabilir, almamış olursun.

Buna gülerim ama hahahahahahah
Kardeşim S7 kullanıyorum kaç yıldır. Zamanında daha ucuza Iphone 7 alma şansım varken tercihimi Samsung'dan yana kullandım ve memnunum. ROM işlerinden anlıyorsanız en mantıklı cihazlar Samsung S serileri. Bilip bilmeden yorum yapma.

Bakın bir örnek verdim. Galaxy S2 bile üçüncü parti ROM ile Android 10 Go da alacak. Android 2.3 ile çıkmış olan bir cihazdan bahsediyoruz. Android her zaman daha esnek.

Android veya İOS sistemlerinin hangisinin daha verimli olduğu konusuna girmiyorum ben ama iPhone 6S kesinlikle bir sonraki senenin güncellemesini destekleyecektir.

Android veya İOS sistemlerinin hangisinin daha verimli olduğu konusuna girmiyorum ben ama iPhone 6S kesinlikle bir sonraki senenin güncellemesini destekleyecektir.
Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun? Her sene bir modeli eliyor Apple, bu sene 6 ve 6 Plus almadı güncelleme. Seneye de muhtemelen 6s alamayacak. S2 ROM muhabbetine falan girmiyorum sadece şunu söylüyorum.

Düzenleme: Yazım hatası

Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun? Her sene bir modeli eliyor Apple, bu sene 6 ve 6 Plus almadı güncelleme. Seneye de muhtemelen 6s alamayacak. S2 ROM muhabbetine falan girmiyorum sadecr şunu söylüyorum.

iPhone 5S o gücüne rağmen İOS 12 güncellemesine kadar gelebildi.
iPhone 6S gibi 5S'e oranla çok daha güçlü bir telefonun İOS14'ü görememesi çok saçma değil mi?

Geri
Yukarı