800 TL'ye IPhone 6S Alınır mı?

Evet şimdi baktım destekliyormuş. Ama yine de iOS 13'ü hem 6'nın hem de 5s'in desteklemediği gerçeğini değiştirmiyor. Seneye 6S güncelleme alırsa belki 5S gibi olur ve sonraki sene hem 6S hem de 7 birlikte gider.

Hayır, 3D Touich teknolojisi bulunmayan cihazlar için İOS 12 gelmişti.
Son güncellemeydi o telefonlar için.
Performans artışı ve tasarım olarak değişiklik gibi etkenler.
iPhone 6S, 5S ve iPhone 6 telefonlarına göre çok çok güçlü bir model.
İOS 14'ü kesinlikle destekleyecektir diye düşünüyorum ben.
Konumuza dönecek olursak, 800 Türk lirasına alınacak iPhone 6S eğer gerçekten iyi ve güvenilir bir cihazsa kesinlikle alınabilir.

Kanımca bu tür risklere girmeyip güncel telefon almanız. Piyasada dolu alternatif şık android telefonlar var. Bu arada konudan sapmayalım yoksa burası İos vs android savaşına dönecek. :D

İnternette iOS 12'yi alan cihazlar arasında 5S gözükmüyor. 6 Plus sahibi bir tanıdığım da 13'ü alamadı zaten.
İphone 5s 32 gb kullanıcısıyım ios 12 kullanıyorum insanları yanlış yönlendirmeyin.
Bu arada bazı arkadaşlar samsung kullanan arkadaşa saldırmış,arkadaş bahsettiği konuda haklı yazılıma ilgisi olan adam android alıp yıllar boyunca rom vs uğraşıp sorunsuz kullanır kafam rahat olsun whatsapp instagram girsin yeter diyenler ise ios kulllanır bu kadar basit.
Örnek elimde Samsung galaxy s3 var hala rom ile işlerimi halledebiliyorum iphone 4 ler whatsapp kullanamıyor mesela. :)

800TL'ye temiz 6S 16 GB modelini buldum, pil sağlığı 98. Alınır mı sizce?

Cidden 800₺ ye orjinal iphone 6s se alman uygun olur bence bu saatten sonra iphone’un eski telefonlarina yonelmek bence yanlış olur onlar o zmn icin cok iyiydiler
xiaomi mi mix mesela bu telefonun 2. Eli 1200₺ sizde böyle bir telefona yonelmeniz lazim

Yeni konular

Geri
Yukarı