850 TL'ye IPhone 6S alınır mı?

tahtakapı

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, adam şifresini unutmuş satıyor. Sıfır ayarında demiş kozmetik olarak sıkıntısı yok yane. Pili falan ne durumdadır bilmiyorum param güvendeyle 100 tl falan daha koyar. Alınır mı arkadaşlar ne diyorsunuz? 32 GB Gold versiyonu.

Pil durumu Apple'larda çok önemli bence benim iPhone 7'im var pil yüzdesi 79 ama çok çabuk bitiyor yani pil yüzdesi 85'in üzerindeyse al.

Ben almam bu iphonu belki illegal bir işlem yapılmış olabilir.

Yani bir de şifresini unuttum diye satmak bir garip geldi.

Alma amacım kullanmak. Geldiği günden itibaren ilana koyacağım. İhtiyacım falan yok. Dandik bir Android'im var. O bana yetiyor. Gelsin, 3-5 ios ekosistem cart curt bakalım görelim. Hemde 2-3 kârla satmış olurum.

Sorunsuz olduğuna eminseniz çok iyi fiyat.
Dediğim gibi şifresini unutmuş.

Kullanmak değil derken tabi kullanacağım hat takip falan. Şu an ki telefonum 5000 mah bakalım ciddi fark var mı, yoksa yok mu? Delirtirse koyarım diğerlerinin yanına satılacağı zaman çıkarır satarım.

iCloud hesabının şifresini biliyormuymuş?
Kanka fotoğraflarda direkt bu pin yerinde o şifreyi bilmiyor ama iCloud, param guvende falan anlamam dedi.

@avria boş çarsın. Aylar önce kulaklık önerisi isterken benim kullandığım ht401 İ onermistin. Üstüne üstlük USB bile olmayan kulaklığı.(Jack girişleri ile ses alınıyor onda.) 😂 Ben seni engellemiştim de kaldırmışım galiba neyse birbirimizi kırmadan konudan uzaklaş rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı