800 TL'ye laptop için SSD tavsiyesi

Soket tam yerleşmediğinden yapar. Tekrar düzgün şekilde takıldığında düzelmesi lazım. Ben yanlışlıkla çapraz taktığımda böyle yapıyordu. Şerit kırılmadıysa sokete tam yerleşmediğinden yapar.

Sökme takma işinde o şeritlerin olduğu yerlere ulaşması biraz zorluyor. Klipsleri kırmadan disassembly videosundaki gibi söküp takmanız gerek.
Abi o bant kirilmadi hic bisi kopmadi hersey saglam ama takiyorum o kalin kabloyu ama sabitleyemiyorum

Soket tam yerleşmediğinden yapar. Tekrar düzgün şekilde takıldığında düzelmesi lazım. Ben yanlışlıkla çapraz taktığımda böyle yapıyordu. Şerit kırılmadıysa sokete tam yerleşmediğinden yapar.

Sökme takma işinde o şeritlerin olduğu yerlere ulaşması biraz zorluyor. Klipsleri kırmadan disassembly videosundaki gibi söküp takmanız gerek.
hocam bu laptop için batarya bulabilirmiyim birde

Son düzenleme:
Anakartınızın sadece M.2 SATA desteklediğine emin misiniz? PCI-e 3.0 destekliyor olabilir mi?

Desteklemiyor. Aynı laptoptan bende de var. Denediğimde geriye dönük uyumluluk bile yoktu. Sadece SATA olanları destekliyor. B+M key mevzusundan dolayı desteklemiyormuş. Slot M key olmasına rağmen B key şeritlerinin arkası boş. 6. nesil Intel işlemcili olanlarında destekliyordu hatırladığım kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı