800 TL'ye laptop için SSD tavsiyesi

Bilgisayara format atacağım birazdan USB UEFI mi yoksa legacy mi hazirlamam lazim

Windows 10 Media Creation Tool ile hazırlayabilirsiniz flash diski. UEFI ile önyükleme yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Notspare firmasına pek güvenmiyorum maalesef. Ürün siparişlerinde kargoya vermedikleriyle ilgili birçok olumsuz yorum bulabilirsiniz. Ayrıca parspower markasına da denk gelmeyin. Başınız beladan ayrılmaz.

Hangi marka aramaliyim peki sizce çoğu bataryanın PTT AVM yorumu yok guvenemiyorumda ne yapmalıyım.

Hangi marka aramaliyim peki sizce çoğu bataryanın PTT AVM yorumu yok guvenemiyorumda ne yapmalıyım.

Mümkünse Amazon ve Hepsiburada'da satış yapan diğer firmalardan alışveriş yapın (derecelendirilmiş olan firmalardan). Orada bir sorun yaşamanız durumunda platformda destek oluyor. Trendyol, N11, PttAVM gibi satış platformları bataryalarda sorun yaşadığınızda size destek vermiyor.

Mümkünse Amazon ve Hepsiburada'da satış yapan diğer firmalardan alışveriş yapın (derecelendirilmiş olan firmalardan). Orada bir sorun yaşamanız durumunda platformda destek oluyor. Trendyol, N11, PttAVM gibi satış platformları bataryalarda sorun yaşadığınızda size destek vermiyor.
anladım iyi akşamlar dilerim tekrardan

Hocam ben CD yerini kullanmiyorum 1 TB HDD alsam bu CD yerine takilan şeylerden kaç mm olanlardan almam lazim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı