800 TL'ye Mekanik Mekanik Hisli Bilinen vs. Mekanik Bilinmeyen Klavye Markası

Gamenote kötü bir marka değil Havit'in alt markası yurt dışında bilinen bir marka. Content Switch kullanıyor malzeme olarak sert plastik var çok iyi değil ama dandik te değil.
Peki Logitech veya Redragondan daha mı iyi? Kullandığı switchleri ilk defa duydum. TTC Switch kullanıyor Logitech.

Bir Rampage kadar kötü bir Logitech kadar iyi değil.

Bu markaların dışındakiler bilindik değiller mi?
Yani sonuç olarak attığı klavye fiyatına değmez. ŞAHSEN.

Daha iyi değil. Logitech olan çok iyi duruyor gümrük problem çıkarmayacaksa alınabilir.
Kendim aldım K835'i. Alırken vergiyi de ödüyoruz onun için sıkıntı çıkmıyor. 11 günde geldi klavye.

İyi mekanikler varken asıl mekanik hisli almak saçma. Ha mekanik hisli diye bir şey yok :) Hepsi membran.

Hocam attım ama görmediniz galiba :)

Hocam ben geceleri ışıksız ortamda oyun oynuyorum hiçbir ışıklandırması olmadığı için bunu alamam başka bir model varsa lütfen atar mısınız bunun ışığı olsaydı direk sipariş verecektim

Hocam birisi Redragon diğeri logi yani Redragon ülkemizde çok bilinmiyor sırf ışığı var die alınır mı?
Redragon Türkiye de ve Dünya da çok bilinen bir markadır. Klavye konularına bakarsanız her konu da 2-3 kişi öneriyor. Redragon ile Logitech arasında ki farkları saymak gerkeirse şöyle. Logitech'in markası kaliteli. Switchleri daha iyi. Redragon da ise ışıklandırma mevcut. Hot-swap olduğu için istediğiniz switch'i takabiliyorsunuz. Redragon'da iyidir.

Geri
Yukarı