8000-10000 TL sistem toplama

Arkadaşlar uçuk bir sistem istemiyorum. Şu an mevcut olan.

Öneri için teşekkür ederim değerlendireceğim. Uçuk bir sistem istemiyorum aslında ben ondan dolayı hazır sistem istedim. Mevcut bilinen oyunları yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynatması bana yeterli.İleride gerek görürsem ekran kartı vs. yükseltirim diye düşündüm.

@MaxCrazy
Uçuk sistem derken ne demek istediniz anlamadım. Bütçenize göre toplayabileceğimin en iyisini toplamaya çalıştım. Uçuk bir sistem istemiyorsanız bütçenizi 5.000 TL yapabilirdiniz.

@MaxCrazy
Uçuk sistem derken ne demek istediniz anlamadım. Bütçenize göre toplayabileceğimin en iyisini toplamaya çalıştım. Uçuk bir sistem istemiyorsanız bütçenizi 5.000 TL yapabilirdiniz.
8-10 Bin TL arası alabileceğim en iyi fiyat performans hazır sistem önerisi almak istedim aslında.Yardımın için teşekkür ederim değenlendiricem. Şuan bilgi toplama aşamasındayım.

Performansına göre fiyatı oldukça iyi. Ha tabii ki 1650S/1660S'den çok daha pahalı kartlar fakat F/P oranı oldukça iyi olmasının yanında yeni NVIDIA teknolojileri de var. :D RTX 3070 şu an 2080 Ti'dan iyi olmasına rağmen, 2070S'den sadece biraz daha pahallıya çıkacak. :D hatta zamanla düşebilir ki şu an piyasada rakipsiz ve 2K'da bile darboğaz yaptırabilen RTX 3080 şu an 7500-8000 TL'ye bulunabiliyor. :D evet kartların fiyatı pahalı fakat fiyatlarını kesinlikle fazlasıyla hak ediyorlar.

Performansı bence de cok iyi de. Fiyatı nasıl çok iyi hocam? Yurt dışında yaşayan bir adamın 500-600 birime aldığı kartı sen 8-10 milyara alıyorsun buna fiyat performans diyemeyiz evet yurt dışında yaşayan adam için fiyat performans ama bizim için fiyat-kol böreği tabiri daha uygun bence.

Performansı bence de cok iyi de. Fiyatı nasıl çok iyi hocam? Yurt dışında yaşayan bir adamın 500-600 birime aldığı kartı sen 8-10 milyara alıyorsun buna fiyat performans diyemeyiz evet yurt dışında yaşayan adam için fiyat performans ama bizim için fiyat-kol böreği tabiri daha uygun bence.

Zaten işlemciden ekran kartına her şey 10 kat daha pahalı dolar fiyatına göre. Diğer kartlarla karşılaştırınca mesela 2080S ile RTX 3080 arasında sadece biraz fiyat farkı var ama 5000 TL altında Türkiye'de satılması beklenen RTX 3070 bile ondan çok daha iyi bu yüzden kartlar bence performansına göre oldukça iyi bir fiyatı var. Aslında şu an RTX 3080 rakipsiz ve sadece birkaç sitede olduğu için fiyatları pahalı çıkmış durumda ama dolar olarak satış fiyatı sanırım 2080S kadar.

Performansına göre fiyatı oldukça iyi. Ha tabii ki 1650S/1660S'den çok daha pahalı kartlar fakat F/P oranı oldukça iyi olmasının yanında yeni NVIDIA teknolojileri de var. :D RTX 3070 şu an 2080 Ti'dan iyi olmasına rağmen, 2070S'den sadece biraz daha pahallıya çıkacak. :D hatta zamanla düşebilir ki şu an piyasada rakipsiz ve 2K'da bile darboğaz yaptırabilen RTX 3080 şu an 7500-8000 TL'ye bulunabiliyor. :D evet kartların fiyatı pahalı fakat fiyatlarını kesinlikle fazlasıyla hak ediyorlar.

Evet. Ama çocuk 1080P takılacaksa onu besleyecek işlemci ya 11. nesil Intel ya da 4. nesil Ryzen en iyi işlemcisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı