8000-8700 TL PC Toplama

1 TB HDD alarak 8700 civarına inebilirsiniz ama 10o TL için 1 Tb boyuttan vazgeçmezdim.
Sistemi almasanız bile ekran kartının fiyatı oldukça iyi. Kaçırmadan almanızı tavsiye ederim. Tüm firmaları incelemek gerek bir de sistem toplarken değişik fiyatlar çıkabiliyor misal anakart ve ekran kartı webdenal'da baya uygun.

Dosya Ekleri

• asd.JPG
    asd.JPG
    93,6 KB · Görüntüleme: 77
1 TB HDD alarak 8700 civarına inebilirsiniz ama 10o TL için 1 Tb boyuttan vazgeçmezdim.
Sistemi almasanız bile ekran kartının fiyatı oldukça iyi. Kaçırmadan almanızı tavsiye ederim. Tüm firmaları incelemek gerek bir de sistem toplarken değişik fiyatlar çıkabiliyor misal anakart ve ekran kartı webdenal'da baya uygun.

İlginiz için teşekkür ederim webdenal da mı topladınız bu sistemi de acaba?
Sistem konusunda tavsiyelerde bulunan arkadaşlar sistem toplarken direk bana kurulu şekilde sistemi gönderebilecek bir firma üzerinden toplarsanız çok memnun kalırım.

30TL gibi bir montaj ücreti vardı sanıyorum, kurup gönderiyorlar. Alırken listeye onu da ekleyin.

Sistem olarak tam emin olduğumda sipariş geçeceğim ilginiz için teşekkür ederim.

@Oreki Sizin sistem olarak tavsiye edebileceğiniz mümkünse tek güvenilir bir site üzerinden direk kurulu şekilde alabileceğim bir sistem var mıdır acaba?

Son düzenleme:
İlginiz için teşekkür ederim webdenal da mı topladınız bu sistemi de acaba?
Sistem konusunda tavsiyelerde bulunan arkadaşlar sistem toplarken direk bana kurulu şekilde sistemi gönderebilecek bir firma üzerinden toplarsanız çok memnun kalırım.
Evet webdenal üzerinden topladım. Kurulum yapıyorlar mı bilmiyorum.
Nanokatalog Etilerde mağaza açtı bildiğim kadarıyla , İstanbul içindeki arkadaşlar bakabilirler.

Hocam bu sistemi R7 2700X, X370M anakart ve 1080 TI ile yapmak daha mantıklı olmaz mı? Bence 8700K ve 1080 yerine 2700X ve 1080 TI almak daha iyidir.

Hocam dediğiniz parçalarla bu fiyat aralığında toplanamıyor diye deneyip gördüm varsa sistem olarak toparlayabildiğiniz bir site bu fiyatlarda sizin de sisteminizi beklerim.Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı