8000-9000TL sistem toplama

Bence değmez, arada fark var ama bu kartın üstüne 500 TL verip daha kötü bir soğutmaya sahip olan bir ekran kartını almak mantıklı gelmiyor şahsen. Zaten 1660 Super FPS olarak tatmin eder, 2060'a gerek yok.
Konuda belirttiğim EVGA kartı 3100TL gibi bir fiyata denk geliyor sizce soğutması kötü müdür?

Hocam, geçen Gaming Gecesinde RTX 2060 Gaming "Z" modeli 3.400 TL'ye düşmüştü. Ben olsam indirim yakalayıp güzel bir RTX 2060 modeli tercih ederdim.
Birazdan gidip dolar hesabından 5000-6000TL normal hesaba geçireceğim akşam dediğiniz düzeyde yakışıklı bir indirim yakalarsam hemen almayı düşünüyorum. Sizden ricam böyle bir fırsat görürseniz bu konu altında yazabilir misiniz? Sürekli takipte olacağım.

2. el düşünürseniz bu kasaya bakabilirsiniz.
Ya şöyle ikinci ele karşı değilim ama 8 yıldır beklediğim bir ürünün jelatinlerini sökme keyfini kendime, bir kez olsun başka bir şey düşünmeden tanımak istiyorum
Gaming X daha iyi bir soğutmaya sahiptir, ama son karar sizin. Bu sisteme benim attığım ekran kartı daha iyi olur.
Bu akşam indirimleri de takip edeceğim belki iyi soğutmalı bir RTX 2060 modelini bütçeme uygun bir fiyata sığdırıp satın alabilirim? Monitörü internetten alma konusunda ne düşünüyorsunuz? Konuda belirttiğim monitörü (eğer bu gece bir indirimle karşılaşmazsam) yarın Vatan şubesine gidip almayı düşünüyorum görerek almak daha mı sağlıklı olur?

İşlemci'yi AMD Ryzen 5 3500X, SSD'yi GeIL 512 GB zenith R3, Kasa'yı da Corsair Carbide series Spec-Delta 550W 80+ yapın.

7170TL.

(Monitör IPS Panel bu arada)

1900TL.

Toplam 9070TL.

İşlemci'yi AMD Ryzen 5 3500X, SSD'yi GeIL 512 GB zenith R3, Kasa'yı da Corsair Carbide series Spec-Delta 550W 80+ yapın.

7170TL.

1900TL.

Toplam 9070TL.
Sanırım bu bütçeye R5 3600 serisi işlemciye sahip sistem toplanabiliyor. Sizin attığınız sistem de uğraşmak istemeyenler için güzel bir tercih olacaktır belki ama ben kendim tek tek, parça parça zevk alarak toplayacağım sistemi ve en iyi tercihleri yapmak istiyorum

Öyle de bir toplamayı deniyim isterseniz.
Sanırım bu bütçeye R5 3600 serisi işlemciye sahip sistem toplanabiliyor. Sizin attığınız sistem de uğraşmak istemeyenler için güzel bir tercih olacaktır belki ama ben kendim tek tek, parça parça zevk alarak toplayacağım sistemi ve en iyi tercihleri yapmak istiyorum

Öyle de bir toplamayı deniyim isterseniz.
Yukarıda toplanmış sistemlere yorum da yapabilirsiniz. O sistemlerde belli değişikliklerle ilgili fikir belirtebilirsiniz. Her bir mesajı özenle okuyup inceliyorum karar verirken her birinizin yazdığı değerli mesajları son noktasına kadar inceleyerek vereceğimden emin olabilirsiniz.

Apacer Panther EK.08G2Z.GJF 8 GB DDR4 3000 MHz Ram Fiyatları ve Özellikleri X2

Toplam 8911TL. Buna da üzgün atmazsınız artık :D.

@Lyrax52 üzgün atma sebebinizi öğrenebilir miyim ? Parça kalitesizliği gibi ? Siz söyleyin de bende öğreneyim.

Geri
Yukarı