8000 ₺ Gaming laptop önerisi

Ekran kartı olarak en az 1660Ti düşün derim. 17,3 inç model aramak biraz sinir bozucu çok bir seçeneğin olmuyor ve kasa olarak birazcık daha kalın oluyorlar. Çift fanı olmayan modele hiç bulaşma, heatpipe sayısı da önemli ama çoğunluk aynı zaten. 17,3 olan modeller daha geniş olduğu için ısınma konusunda birazcık daha iyi olabilirler. 15,6 ile ağırlıklar hemen hemen aynı sadece kalınlık fark ediyor.

Son düzenleme:
Intel 9. nesil amd ryzen 7 şu an için; maalesef ekran boyutu istediğinden az ama fikir verebilir. Ekran boyu yükseldikçe fiyatlar 10.000 TL. olabiliyor.

Bütçe aşımı oldu ancak şu ürünü beğeniyorum. Özellikle 1660Ti olması performans noktasında tatmin edecektir seni.

Öncelikle iş yerime götürüp getireceğim için masaüstü alamam 🙃
Başlıkta belirttiğim gibi oyun amaçlı kullanacağım ve en önemli kriter 17.3 Inc boyutlarında bir ekran olması ve genelde FPS oyunlar oynayacağım için 120 Hz ya da mümkünse 144 Hz olmasını tercih ederim. 256 GB SSD yeterli olacaktır ama sonradan HDD olarak ekleme yapabilir miyim? Sessiz fan, ağırlık gibi şeyler çok problem değil benim için ancak Gaming laptop soğutmaları konusunda bir bilgim yok o konuyu da göz önünde bulundurursanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar ☺

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-8-1/

Abra A7 V11.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Abra A7 V12.1.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Abra A5 V15.7.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-6-1/

5500TL bilgisayar 8000TL bilgisayardan daha iyi gaming performans verir.2500TL ile de normal bir laptop alınır.
Sürekli esporcu olmak için çabalamıyosanız. Gaming laptop yerine masaüstü pc ve normal bir laptop daha ideal olur. Bu benim fikrimdir.
A68A010A-0D45-4CC3-80B9-E0F57622B8EB.jpeg

5500TL bilgisayar 8000TL bilgisayardan daha iyi gaming performans verir.2500TL ile de normal bir laptop alınır.
Sürekli esporcu olmak için çabalamıyosanız. Gaming laptop yerine masaüstü pc ve normal bir laptop daha ideal olur. Bu benim fikrimdir.
Masaüstü bebesi gelmiş. Bomboş yorum yapmak yerine konuyu okusan. Yahut okuduysan boş yapmak yerine öneri yapsan ? Neyse @@Volkan Şimşir bu fiyat bandında alabileceğin en iyi ürün bence budur. Gelmesini beklerseniz tabii.

O paraya masaüstü alırsın kardeş ya :D
Abi anlamıyorum adam özellikle laptop istiyor hala masaüstü al diyenler var. "O paraya masaüstü alınır yaa" diyen kanser kitle. İrite edicisiniz.

Monster'ın 10. nesil İntel işlemcili Abra serisinden herhangi bir modeli veya biraz daha tuzlu ama daha kaliteli MSI'ın bilgisayarlarını öneririm dostum. Model olarak da;
Monster
MSİ

(Dostlar Monster'a kalitesiz demedim MSİ'ın daha kaliteli olduğunu söyledim. Üç farklı Monster bilgisayarı kullandığım için bu yorumu gönül rahatlığıyla yapabiliyorum 😊)

Geri
Yukarı