8000 ₺ Gaming laptop önerisi

Volkan Şimşir

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Harita Müh.
Öncelikle iş yerime götürüp getireceğim için masaüstü alamam 🙃
Başlıkta belirttiğim gibi oyun amaçlı kullanacağım ve en önemli kriter 17.3 Inc boyutlarında bir ekran olması ve genelde FPS oyunlar oynayacağım için 120 Hz ya da mümkünse 144 Hz olmasını tercih ederim. 256 GB SSD yeterli olacaktır ama sonradan HDD olarak ekleme yapabilir miyim? Sessiz fan, ağırlık gibi şeyler çok problem değil benim için ancak Gaming laptop soğutmaları konusunda bir bilgim yok o konuyu da göz önünde bulundurursanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar ☺

Son düzenleyen: Moderatör:
Geldiği zaman şunu almanızı tavsiye ederim. RAM eklemeniz ile birlikte 7650 TL'ye gelir.
Bir tane M.2 bir tane de 2.5 inç için yer var boşta.

Son düzenleme:
Monster Abra A7 v12.2.2 17, 3 tercih edilebilir, şu an indirimde 8.099 TL fiyatı var. Daha önce kullandığım memnun kaldığım markadır. Soğutma performansı gerekse kullanılan bileşen kalitesi iyidir.
Özellikleri;

• Intel i5-10300H-2, 5GHz Turbo Boost ile 4, 50GHz
  • 4 GB GDDR6 NVIDIA GTX1650 Ti
  • 17, 3" FHD 1920X1080 120Hz IPS mat LED ekran
  • 16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz
  • 256 GB Samsung PM981A M.2 SSD

İncelemek isterseniz linkini bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
5500TL bilgisayar 8000TL bilgisayardan daha iyi gaming performans verir.2500TL ile de normal bir laptop alınır.
Sürekli esporcu olmak için çabalamıyosanız. Gaming laptop yerine masaüstü pc ve normal bir laptop daha ideal olur. Bu benim fikrimdir.

Son düzenleme:
@Furkan___ Arkadaşım senin sorunun ne? Mesajı okumadan yazıyorsun tamam da, bu kadar da olunmaz artık.
Öncelikle iş yerime götürüp getireceğim için masaüstü alamam 🙃
Bak görmüyorsan ben buradan da göstereyim. Ayrıca seni ne ilgilendirir ne almak istediği? Adam laptop tavsiyesi istiyor tavsiyen varsa yaz, yoksa saçma sapan yorumlar yazma.

Technopat Sosyal'e artık üyeler kimlik doğrulaması ile yaş kontrolü yapılarak alınmalı. Sosyal'in kalitesini düşürüyor bu şekilde.

5500TL bilgisayar 8000TL bilgisayardan daha iyi gaming performans verir.2500TL ile de normal bir laptop alınır.
Sürekli esporcu olmak için çabalamıyosanız. Gaming laptop yerine masaüstü pc ve normal bir laptop daha ideal olur.
Ya hocam Allah aşkına saçma sapan yorumlar yapma. 1660 diyorsun. Ekran kartı ve monitör minimum 3500 TL tutacak. Geriye kalan 2000 TL ile tüm sistemi mi dizecek? Sonra da üstüne 2500 TL'ye 4 GB RAM'e sahip dizüstü bilgisayar mı alsın adam? 8000 TL ile mantıklı bir şey yapmak varken.

Yeni konular

Geri
Yukarı