8000₺ monitör dahil sistem önerisi

Agamir3

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle herkese sağlıklı günler.

Bütçem 8000TL (az da olsa bütçe aşılabilir). Amacım oyun oynamak ve canlı derslere katılmak başka bir şey yapmayacağım. Oynayacağım oyunlar arasında en yüksek sistem gereksinimi olanlar CoD: Warzone ve Witcher 3. En yüksek ayarlarda oynamak gibi bir planım yok, medium ayarlarda akıcı olması benim için yeterlidir.

Bu yüzden sizden toplama veya hazır (benim için daha iyi olur) sistem ve ona uygun monitör önerisi istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Bütçem 8000TL (az da olsa bütçe aşılabilir). Amacım oyun oynamak ve canlı derslere katılmak başka bir şey yapmayacağım. Oynayacağım oyunlar arasında en yüksek sistem gereksinimi olanlar CoD: Warzone ve Witcher 3. En yüksek ayarlarda oynamak gibi bir planım yok, medium ayarlarda akıcı olması benim için yeterlidir.

Bu yüzden sizden toplama veya hazır (benim için daha iyi olur) sistem ve ona uygun monitör önerisi istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.
8000tl ye az bütçe diyecek duruma geldik.

Şimdiden teşekkürler.
Şu an toplamaman daha iyi bir seçim knk.

stoklar düzelince 3600 1660s sistem toplanır, eğer aciliyeti var ise biraz zor.

@370423.

O karta 4K TL verilmez.

Kendin yükseltebilirsin. Stokta 1660'lar varsa onu tercih edebilirsin.
Linkteki B450m Ryzen5 2600 GTX1650 16GB RAM 248 GB SSD 1TB HDD 6bine yakın oldu. Şu anda piyasa böyle maalesef.(gamegaraja güvenebilirsin)

Monitör olarak 2bin tl kalıyor sana 144hz 1ms ips bir panel bakabilirsin.Almadan önce kronik sorun var mı yok mu araştır.Bende arayış içerisindeyim bu fiyatlara monitör.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210315-153349_Chrome.jpg
    Screenshot_20210315-153349_Chrome.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Bu monitör kadar berbat bir monitör görmedim,
Sistem iyi ama o karta 4K parayı haketmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı