8000₺ monitör dahil sistem önerisi

Fikir ve önerileriniz için teşekkürler. Çok fazla bekleyemeyebilirim o yüzden biraz düşündüm de şu an sistemi toplasam, idareten bir ekran kartı koysam ne kadar mantıklı olur? Stok durumu düzelince de ekran kartını değiştiririm.

Sistem önerim f/p olarak budur ;

Monitör olarak bütçeni aşacak ama şuan bu fiyatlara alabileceğin en kaliteli monitör diyebilirim.
Gerçek IPS panel, 24" 144hz 1ms tam bir oyuncu monitörü.
Gerçek IPS olması ise büyük rahatlık, göz yormaz ve renkler aşırı kaliteli.
Şahsen ben çok memnun kaldım.

Merhaba, öncelikle herkese sağlıklı günler.

Bütçem 8000TL (az da olsa bütçe aşılabilir). Amacım oyun oynamak ve canlı derslere katılmak başka bir şey yapmayacağım. Oynayacağım oyunlar arasında en yüksek sistem gereksinimi olanlar CoD: Warzone ve Witcher 3. En yüksek ayarlarda oynamak gibi bir planım yok, medium ayarlarda akıcı olması benim için yeterlidir.

Bu yüzden sizden toplama veya hazır (benim için daha iyi olur) sistem ve ona uygun monitör önerisi istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu linkde 5000 TL'ye Full ayar toplama bilgisayar var istersen Bronze yerine gümüş alıp üstünede herhangi bir monitör koyarsın ballı kaymak.

Sistem önerim F/P olarak budur;

Monitör olarak bütçeni aşacak ama şu an bu fiyatlara alabileceğin en kaliteli monitör diyebilirim.
Gerçek IPS panel, 24" 144Hz 1ms tam bir oyuncu monitörü.
Gerçek IPS olması ise büyük rahatlık, göz yormaz ve renkler aşırı kaliteli.
Şahsen ben çok memnun kaldım.

Dostum bende bu monitörü düşünüyorum. Oyun içi görüşlerini bilmek isterim. Ghosting akıcılık vs. ve herhangi bir sorun çıkınca 14gün içinde iadesi var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu linkde 5000 TL'ye Full ayar toplama bilgisayar var istersen Bronze yerine gümüş alıp üstünede herhangi bir monitör koyarsın ballı kaymak.

Monitör olarak:Asus TUF Gaming VG27VQ 27” 165Hz 1ms ELMB Flicker-Free VA Full HD Curved Gaming Monitör - incehesap.com

Dostum bende bu monitörü düşünüyorum. Oyun içi görüşlerini bilmek isterim. Ghosting akıcılık vs. ve herhangi bir sorun çıkınca 14gün içinde iadesi var mı?
İade konusunu araştırmadım itopya biraz sıkıntılı olabilir iade sürecinde. İadeli düşünüyorsan, mutlaka amazon üzerinden amazon satıcılı ürün almanı öneririm. Koşulsuz 60 gün iade hakkı veriyor.

Ama ben kendime ve 2 arkadaşıma bu monitörden aldım. Aktif olarak CS:GO, LOL, Valorant, Rainbow6 ve Pubg oynayan bir ekip düşün karma olarak.
Hiç kimsede böyle bir sorun yaşamadık, kimsenin şikayeti yok aksine herkes renk tonlarından ve monitörün göz yormamasından dolayı çok memnun.

Tek eksi yanını belirteyim sana alırken bilgin olsun.
Monitörü masaya sıfır konuma getiremiyorsun, aşağıya 10cm kala falan kilitleniyor daha aşağı inmiyor. Yatarak oturmuyorsan veya masan çok yüksek değilse, buda sorun olmuyor dik oturmanı bile sağlıyor hatta :)

İade konusunu araştırmadım itopya biraz sıkıntılı olabilir iade sürecinde. İadeli düşünüyorsan, mutlaka amazon üzerinden amazon satıcılı ürün almanı öneririm. Koşulsuz 60 gün iade hakkı veriyor.

Ama ben kendime ve 2 arkadaşıma bu monitörden aldım. Aktif olarak CS:GO, LOL, Valorant, Rainbow6 ve Pubg oynayan bir ekip düşün karma olarak.
Hiç kimsede böyle bir sorun yaşamadık, kimsenin şikayeti yok aksine herkes renk tonlarından ve monitörün göz yormamasından dolayı çok memnun.

Tek eksi yanını belirteyim sana alırken bilgin olsun.
Monitörü masaya sıfır konuma getiremiyorsun, aşağıya 10cm kala falan kilitleniyor daha aşağı inmiyor. Yatarak oturmuyorsan veya masan çok yüksek değilse, buda sorun olmuyor dik oturmanı bile sağlıyor hatta :)
O benim için + sayılır.Biraz alçak yerde oturuyorum iyi bile olur 😀 teşekkürler yorumların için.

Yeni konular

Geri
Yukarı