8000 TL 2K 144/165 Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
8000 TL
Eğer outlet olmasını sorun etmezseniz ve İstanbul'da yaşıyorsanız MAG274QRF-QD bu fiyatın kralıdır. Elden alabilirsiniz.
1670933680695.png

Eğer outlet olmasını sorun etmezseniz ve İstanbul'da yaşıyorsanız MAG274QRF-QD bu fiyatın kralıdır. Elden alabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1601576

Avrupa yakasında olduğum için yarın gitmeye çalışacağım bunun bu fiyata stokta olduğuna dair bilgim yoktu umarım yarın gittiğimde bitmemiş olur.

Bende uzun süredir bu monitörü bekliyorum alayım mı almayım arasında kararsızım hala: S Dell S2721DGFA 27" 165Hz 1ms HDMI FreeSync Nano IPS QHD LCD Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

Hocam bu monitör bakma sürecim de karşılaştığım en büyük problem her model, markaya yazılmış kötü yorumlardı.
Bu monitör ve markada memnuniyet ve şikayet diğerlerine göre daha makul olduğu ve rakip monitörlerin fiyatları da 5 haneli sayılara ulaştığı için bunu almayı doğru buldum az önce satın'da aldım.
@Saint Lucia hocamın da tecrübe ve geri dönüşleri bu monitör üzerindeydi. Nano IPS olduğunu da unutmamak lazım. Tek problemi 2020 de çıkmış olması önümüzde ki sene güncel versiyonu çıkabilir ama bütçe ve ekonomi el verir mi bilmem.

Hocam bu monitör bakma sürecim de karşılaştığım en büyük problem her model, markaya yazılmış kötü yorumlardı.
Bu monitör ve markada memnuniyet ve şikayet diğerlerine göre daha makul olduğu ve rakip monitörlerin fiyatları da 5 haneli sayılara ulaştığı için bunu almayı doğru buldum az önce satın'da aldım.
@Saint Lucia hocamın da tecrübe ve geri dönüşleri bu monitör üzerindeydi. Nano IPS olduğunu da unutmamak lazım. Tek problemi 2020 de çıkmış olması önümüzde ki sene güncel versiyonu çıkabilir ama bütçe ve ekonomi el verir mi bilmem.

Stoka getirmişler. Takip edip alabilmeniz çok iyi olmuş. Sayenizde bende şimdi fark ettim. 2K monitör sorunlara tek önerdiğim monitör bu. Parasını net hak ediyor. Ayrıca 2021 yılı üretimli. Kafanız ona takılmasın. Verdiği özellikler çok çok güncel. Ölü piksel denk gelmesin yeter.

Bu da çok F/P bir monitör ama pivot istemişsin bu modelde tek sorun o. Pivot olan modeli de var ama ülkemizde pek yok. Ben bu linkteki ürünü satın alacaktım fakat daha uygun fiyata bulduğum için gigabyte m27q tercih etmiştim...

Bu da çok F/P bir monitör ama pivot istemişsin bu modelde tek sorun o. Pivot olan modeli de var ama ülkemizde pek yok. Ben bu linkteki ürünü satın alacaktım fakat daha uygun fiyata bulduğum için Gigabyte M27Q tercih etmiştim...

Hocam pivot değil ve fiyatı yüksek.
Çok makul gelmedi.

Geri
Yukarı