8000 TL ekipman önerisi

Bütçe
8000

Sirius3

Centipat
Daha fazla  
Geçen kulaklık için konu açmıştım ama her ekipman için açacağıma hepsi için tek bir konu açayım dedim. 8000 TL'ye klavye mouse kulaklık monitör almak istiyorum. Hikaye ve FPS oyunları oynuyorum.

Mouse
Tutuş şeklim palm ve mouse için Glorious Model O düşünüyorum şu an İncehesap'ta indirmde yaklaşık 1100 lira.

Klavye
%60 denilen küçük klavye olmasa iyi olur. Klavye için de Gamepower Saber'ya da Rampage Hydra R6 düşünüyorum. İkisi de yaklaşık 1100-1200 lira.

Kulaklık
Kulaklık hakkında pek de bir fikrim yok iyi ses kastırsın mikrofunu idare etsin yeter. Razer BlackShark v2X ya da Gamepower Kizaru düşünüyorum. Bunlar da yine yaklaşık 1100-1200 lira.

Monitör
Monitör hakkındada pek bir fikrim yok aklımda 3 model var ASUS TUF Gaming VG249Q1A, MSI G2412, ASUS VP249QGR.

Mouse için Logitech G102.

Klavye için rush donzel rk808.

Kulaklık için Behringer BH470 (nc)

Önerebilirim, hepsini kendim kullandım gördüm, kullananı da gördüm, bütcenizi uçurmadan da iyi bir şeyler almanız mümkün.

Not bırakıyorum: Her üründe olduğu gibi bunlarında dezavantajları var fakat kullanıcağınız ortama, kullanma şeklinize göre çok değişiklik gösteriyor.

Geçen kulaklık için konu açmıştım ama her ekipman için açacağıma hepsi için tek bir konu açayım dedim. 8000 TL'ye klavye mouse kulaklık monitör almak istiyorum. Hikaye ve FPS oyunları oynuyorum.

mouse
Tutuş şeklim palm ve mouse için Glorious Model O düşünüyorum şu an İncehesap'ta indirmde yaklaşık 1100 lira.

klavye
%60 denilen küçük klavye olmasa iyi olur. Klavye için de Gamepower Saber'ya da Rampage Hydra R6 düşünüyorum. İkisi de yaklaşık 1100-1200 lira.

kulaklık
Kulaklık hakkında pek de bir fikrim yok iyi ses kastırsın mikrofunu idare etsin yeter. Razer BlackShark v2X ya da Gamepower kizaru düşünüyorum. Bunlar da yine yaklaşık 1100-1200 lira.

monitör
Monitör hakkındada pek bir fikrim yok aklımda 3 model var ASUS TUF Gaming VG249Q1A, MSI G2412, ASUS VP249QGR.

Ekipman mı yeniliyorsun sıfır mı topluyorsun.

Son düzenleme:
Sıfırdan, laptopum vardı şimdi masaüstü PC toplayacağım.

Bilinmedik marka olunca insanın içinde bir güvensizlik hissi oluşuyor o yüzden pek yanaşcağımı düşünmüyorum.

Bir markaya göre topla örnek ASUS klavye, mouse, monitör kulaklık steelseris veya Black shark al veya monitör farklı al Corsair mouse pad mouse klavye al çünkü Firmware güncelleme ayarı ışığı senkronize yapar rahat edersin.

Markaları örnek yazdım ama bilindik marka seç gampower Rampage falan alma.

Bir markaya göre topla örnek ASUS klavye, mouse, monitör kulaklık steelseris veya Black shark al veya monitör farklı al Corsair mouse pad mouse klavye al çünkü Firmware güncelleme ayarı ışığı senkronize yapar rahat edersin.

Markaları örnek yazdım ama bilindik marka seç gampower Rampage falan alma.

Öyle bir takıntım olmadığı için sanırım böyle devam edeceğim.

Monitör için bir şey diyemicem. Lakin Everest-Rampage-Gamepower uzak dur yeterli.

Geri
Yukarı