8000 TL hazır sistem

Oyun için alıyorum.

Oyun için alıyorsanız buyurun almanızı tavsiye ederim dediğim gibi gösteriş önemli değilse Kasa'dan kısabilirsiniz.
PSU yine bildiğimiz gibi bomba. Sizin gibiler tükendin artık ya. Millete bomba* gibi bilgisayarlar önermeyin artık. Tahminimce malum forumdan geliyorsunuz.

Peki burada böyle konuşacağınıza buyurun konu sahibine sistem önerin.
Kötü bir sistem.

Neresi kötü?
8100 olabilir bir sıkıntı yok sağ olun teşekkür ederim.

Rica ederim.

SSD kronik sorunlu, kasa ve PSU rezalet. Bu bütçe için lüks bir anakart.
Hepsine de katılıyorum. Özelleştirmeyle bile pahalı geliyor. Mantıklı bir hazır sistem değil.

SSD kronik sorunlu, kasa ve PSU rezalet. Bu bütçe için lüks bir anakart.

Hepsine de katılıyorum. Özelleştirmeyle bile pahalı geliyor. Mantıklı bir hazır sistem değil.

SSD kasa PSU değiştirilebilir aşağıda tarafta özelleştirilebiliyor incelemeden yorum yapmayınız RX 5700 kısmına gelirsek RTX 2060 daha ucuz ama RX 5700 daha performanslı.

SSD kasa PSU değiştirilebilir aşağıda tarafta özelleştirilebiliyor incelemeden yorum yapmayınız RX 5700 kısmına gelirsek RTX 2060 daha ucuz ama RX 5700 daha performanslı.

Anlamadın sanırsam, değiştirilse bile pahalı oluyor diyorum. Ayrı ayrı yerlerden veya farklı bir hazır sistem almalı. İncehesap'ı bana öğretecek halin yok herhalde?
@StromWave Üzgün atacağınıza cevap verin de konuşalım.

Son düzenleme:
ASUS TUF B450M-PRO GAMING 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 RGB M.2 mATX Anakart
+ ADATA 480GB SU630 SATA 3.0 2.5" SSD (520MB Okuma / 450MB Yazma)
+ AMD RYZEN 5 3600 MPK 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci
+ Tenda U3 300Mbps Mini Wireless N Usb Adaptör
+ GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Single Kit Ram
+ CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa
+ ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2060 OC EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

Efe uygaçta koyu yazdıklarımı değiştirirek 8350 tlye sipariş geçtim. İşlemci yorumlarına takılmıyorum ama ekran kartı ve ssd ile ilgili tavsiyeleriniz kafamı karıştırdı. Ssd kronik sorunlu dediniz onu değiştirmek lazım sanırım ekran

Geri
Yukarı