8000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
8000’i Biraz Aşabilir

ArnoVDorian

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler,

Abim, 8000 TL'yi aşmayacak bir laptop arıyor. Oyun oynamak gibi bir amacının olmadığını; dizi izleme ve Office programlarını kullanma amacıyla kullanacağını söylüyor. Tabii ki güzel bir öneriniz varsa 8000 TL'yi biraz geçebilir. Ek olarak, her ne kadar oyun oynamayacağını söylese de, Football Manager gibi düşük sistem gerektiren oyunları çalıştırabilirse iyi olur.

Şimdiden teşekkürler…

Birde bu var donanımı güzel ama marka kötüdür.

Öncelikle öneriler için teşekkürler. Amazon’da şu iki laptop gözüme çarptı. Yorumlarınız nedir? Ek olarak, Football Manager gibi basit simülasyon oyunlarını kaldırırlar mı?

Öncelikle öneriler için teşekkürler. Amazon'da şu iki laptop gözüme çarptı. Yorumlarınız nedir? Ek olarak, Football Manager gibi basit simülasyon oyunlarını kaldırırlar mı?

Bu Everest laptop attığınız 2 laptoptan da daha iyi hocam Football Manager vb. oyunları kaldırır.

Bu Everest laptop attığınız 2 laptoptan da daha iyi hocam Football Manager vb. oyunları kaldırır.
Öneri için teşekkürler. Sadece, markaya pek güvenemedim. Bugüne kadar aldığım bütün Everest marka ürünler çok çabuk bozuldu. Bilgisayar konusunda nasıl olduklarına dair hiçbir bilgim yok. Sorun çıkartır mı sizce?

Öneri için teşekkürler. Sadece, markaya pek güvenemedim. Bugüne kadar aldığım bütün Everest marka ürünler çok çabuk bozuldu. Bilgisayar konusunda nasıl olduklarına dair hiçbir bilgim yok. Sorun çıkartır mı sizce?
Benim de bir fikrim yok hocam. İlk attığım laptopada bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı