8000 TL Sistem Önerisi

Tüm portları denedim. Sonuç yok. Format atmak için kullandığım porttan bile okumuyor. Bu durumda internet sürücüsünü nasıl yükleyeceğim?
Başka bir usb ile de denediniz mi?

İlginç. Bende hiç böyle bir sorun olmamıştı...

Varsa CD sürücü, CD den yükleyin olmadı...

Başka bir usb ile de denediniz mi?

İlginç. Bende hiç böyle bir sorun olmamıştı...

Varsa CD sürücü, CD den yükleyin olmadı...

3 ayrı USB denedim. Bilgisayarımda görünmüyor. USB'leri okuduğunu düşünüyorum. Çünkü veri aktarımı sırasında ışıkları yanıp sönüyordu. Şimdi ise taktığımda sürekli yanıp sönüyor. Telefonumu bağladım şarj ediyor ancak bilgisayarımda görünmüyor. Denediğim 2 USB ile boot ekranında seçim yapıp format atabiliyorum.

3 ayrı USB denedim. Bilgisayarımda görünmüyor. USB'leri okuduğunu düşünüyorum. Çünkü veri aktarımı sırasında ışıkları yanıp sönüyordu. Şimdi ise taktığımda sürekli yanıp sönüyor. Telefonumu bağladım şarj ediyor ancak bilgisayarımda görünmüyor. Denediğim 2 USB ile boot ekranında seçim yapıp format atabiliyorum.
İlginç, belki driver yüklenmediği için okumuyor olabilir.

Dediğim gibi varsa CD den yükle, sonra güncellersin.

İlginç, belki driver yüklenmediği için okumuyor olabilir.

Dediğim gibi varsa CD den yükle, sonra güncellersin.

Eski bilgisayarın CD okuma parçasını çıkardım. Sata kısmına bağlıydı M5 anakart üzerine nasıl bağlayacağım? Bir de PSU bağlantısı var. Hangi parçayı kullanacağım?

Eski bilgisayarın CD okuma parçasını çıkardım. Sata kısmına bağlıydı M5 anakart üzerine nasıl bağlayacağım? Bir de PSU bağlantısı var. Hangi parçayı kullanacağım?
HDD ve SSD' leri bağladığınız kablolarla aynı.

Güç kablosuda Soğutmaya taktığınızın aynısı

Birde sanırım cd takılan yeri çıkarttınız. Bu nedenle cd sürücüsünü kasanın dışında çalıştırabilirsiniz.

HDD ve SSD' leri bağladığınız kablolarla aynı.

Güç kablosuda Soğutmaya taktığınızın aynısı

Birde sanırım cd takılan yeri çıkarttınız. Bu nedenle cd sürücüsünü kasanın dışında çalıştırabilirsiniz.

HDD ve SSD'yi bağladığım yerde 2 adet giriş vardı sanırım. Şu an dev ekran kartının arkasında kalıyorlar. 3. bir giriş var mı orada?

Şuan hdd yi kullanmıyorsanız onun kablolarını cd ye takın. CD yi monte etmeden düz bir zeminde çalıştırın.

İşiniz bitince cd den söküp hdd ye takarsınız.

Madem ekran kartı var...

Hocam birde hem size yardımcı olmak hemde temizlemek için kasayı açtım... Bayağı toz tutmuş, sadece 1 ay kullandım, sizde dikkat edin toza.

Şuan hdd yi kullanmıyorsanız onun kablolarını cd ye takın. CD yi monte etmeden düz bir zeminde çalıştırın.

İşiniz bitince cd den söküp hdd ye takarsınız.

Madem ekran kartı var...

Hocam birde hem size yardımcı olmak hemde temizlemek için kasayı açtım... Bayağı toz tutmuş, sadece 1 ay kullandım, sizde dikkat edin toza.

CD'den kurulum yapıyorum. Bugün kaç kere teşekkür ettim bilemiyorum. Hakkınız ödenmez.

CD'den kurulum yapıyorum. Bugün kaç kere teşekkür ettim bilemiyorum. Hakkınız ödenmez.
Yahu ne demek. İnsanlara yardım etmek sünnettir, sevaptır. :D

Hem siz mutlu oldunuz, hemde ben bilmediklerimi öğrendim. (Özellikle H155i)

İnşallah en kısa sürede fotoğrafları ve oyun testlerini bekliyor olacağım. :D

"
Hocam ne oldu sistem?

Yahu ne demek. İnsanlara yardım etmek sünnettir, sevaptır. :D

Hem siz mutlu oldunuz, hemde ben bilmediklerimi öğrendim. (Özellikle H155i)

İnşallah en kısa sürede fotoğrafları ve oyun testlerini bekliyor olacağım. :D

"

Hocam ne oldu sistem?

Canavar gibi çalışıyor. :D Emeğine sağlık. İlk montajım başarıyla sonuçlandı. :) Güncelleme yapıyorum şu an.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı