8000 TL sistem toplama

8000 TL ile GT730 mu, çok kötü bir tercih. Oyun olarak ne oynamayı düşünüyorsunuz yada kodlama ile daha mı çok vakit geçireceksiniz? @generalesdeath
Klasik CS, Valo, gibi oyunlar oynayacağım fakat mesela yeni çıkan oyunları en düşük ayarlarda bile oynatabilse benim için çok iyi olur. Kodlama konusunda da %60 oyun %40 kodlama diyeyim.

APU sisteme ne dersiniz 5600G ile güzel bir şeyler ortaya çıkabilir. Avantajı şu ki ileride sadece işlemciyi satarak işlemci+ekran kartı ekleyip sistemi bozmadan çok iyi bir şekilde devam edebilirsiniz. Eksisi de tam eksi değil çünkü 5600G'nin içerisinde sağlam bir dahili ekran kartı var. Eğer topla derseniz öneri yaparım.

APU sisteme ne dersiniz 5600G ile güzel bir şeyler ortaya çıkabilir. Avantajı şu ki ileride sadece işlemciyi satarak işlemci+ekran kartı ekleyip sistemi bozmadan çok iyi bir şekilde devam edebilirsiniz. Eksisi de tam eksi değil çünkü 5600G'nin içerisinde sağlam bir dahili ekran kartı var. Eğer topla derseniz öneri yaparım.
Hocam aslına bakılırsa APU sisteme çok sıcak bakamıyorum. Şöyle bir sistem buldum isterseniz bir de siz bakın.

Hocam aslına bakılırsa APU sisteme çok sıcak bakamıyorum. Şöyle bir sistem buldum isterseniz bir de siz bakın.
APU sistemler dışında çok fazla anlamıyorum genelde hep APU'larla ilgilendim onları araştırdım. İlk bakışta güzel geliyor, iyi sistem gibi duruyor fakat benden bilgili arkadaşların yorumları daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı