8000 TL telefon önerisi

Bütçe
8000

Ardaaaas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 8000 TL bütçe ile telefon arıyorum. İstediklerim kamerası kötü olmasın, güzel çeksin, NFC özelliği olsun. Almayı düşündüğüm aklımdaki telefon Realme C55. siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle kusura bakmayın çok anlamıyorum Realme C55 RAM konusunda daha yüksek olduğundan soruyorum Samsung A15 ile Realme C55 arasında hangisi daha iyi.
A15 daha iyi bir cihaz. Aralarındaki RAM farkı fazla değil zaten diğer konularda da A15 daha önde.

Öncelikle kusura bakmayın çok anlamıyorum Realme C55 RAM konusunda daha yüksek olduğundan soruyorum Samsung A15 ile Realme C55 arasında hangisi daha iyi.
Bu arada C55'de 6GB'mış. A15'in 6GB olan versiyonunu almanızı öneririm. RAM'leri aynı olur.

C55 8GB kullanıyorum, NFC var, kamerası gündüz istediğim gibi ama geceleri (özellikle ön taraf) kameranın iyi olduğunu söyleyemem, onun dışında sürekli müzik dinleyen; üniversite işlerine, sosyal medyaya bakan biriyim şarjı tam olarak 1 gün yetiyor (oyun oynamıyorum). Mini kapsül ve menüleri özelleştirme küçük de olsa bir artı sayabiliriz ama geceleri kaliteli fotoğraf çekmek istiyorsanız pek tavsiye etmem. 2 örnek fotoğraf: (Soldakini gece moduyla mı çektim emin değilim)
Resim2.jpgResim3.jpg

Son düzenleme:
C55 8 GB kullanıyorum, NFC var, kamerası gündüz istediğim gibi ama geceleri (özellikle ön taraf) kameranın iyi olduğunu söyleyemem, onun dışında sürekli müzik dinleyen; üniversite işlerine, sosyal medyaya bakan biriyim şarjı tam olarak 1 gün yetiyor (oyun oynamıyorum). Mini kapsül ve menüleri özelleştirme küçük de olsa bir artı sayabiliriz ama geceleri kaliteli fotoğraf çekmek istiyorsanız pek tavsiye etmem. 2 örnek fotoğraf: (soldakini gece moduyla mı çektim emin değilim)
Eki Görüntüle 2168927Eki Görüntüle 2168928

Açıkçası bende oyun oynamıyorum video film izliyorum kamera gece çok önemli değil gündüz ortalama güzel çeksin arka kamera yeterli benim için bir de ekstra NFC özelliği bulunmasını istiyorum oda var zaten ekstra şarjı hızlı doluyor uzun gidiyor uzun kullanım sonucunda siz memnun musunuz alınır mı? Ne düşünüyorsunuz.

Açıkçası bende oyun oynamıyorum video film izliyorum kamera gece çok önemli değil gündüz ortalama güzel çeksin arka kamera yeterli benim için bir de ekstra NFC özelliği bulunmasını istiyorum oda var zaten ekstra şarjı hızlı doluyor uzun gidiyor uzun kullanım sonucunda siz memnun musunuz alınır mı? Ne düşünüyorsunuz.
Yani benim de önceliğim oyun ve kamera olmadığı için memnunum, her yönüyle ortalama bir telefon, şarjı dediğim gibi tam 1 gün gidiyor, o yüzden bence yeterli bir telefon ama A15'i pek bilmiyorum mağazada incelemek daha iyi olur ikisini de.

Geri
Yukarı