8000 TL yazılım için laptop önerisi

Xavire

Hectopat
Merhabalar, yazılım kursuna gideceğim için laptop önerisi verir misiniz? Bütçe 7000-8000 cıvarı şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Herkesin fikrine saygı duyuyorum ancak APU sistemlerden uzak durmanı tavsiye ederim. Karar, tercih sizin. 8000 TL seviyesinde gerçekten tam anlamıyla performans verebilecek SIFIR bir bilgisayar zor şuan. İkinci el monster vs bakmanızı öneririm. Gerekirse kurs dışında oyunda oynatacak makineler bulabilirsiniz.

Herkesin fikrine saygı duyuyorum ancak APU sistemlerden uzak durmanı tavsiye ederim. Karar, tercih sizin. 8000 TL seviyesinde gerçekten tam anlamıyla performans verebilecek SIFIR bir bilgisayar zor şu an. İkinci el Monster vs bakmanızı öneririm. Gerekirse kurs dışında oyunda oynatacak makineler bulabilirsiniz.

İkinci el alınırsa bu alınabilir Clevo kasa olmaz:

APU sistemlerden needn uzak durmalıyız bilmediğimden soruyorum @salihyazici54
APU sistemlerde ekran kartı bulunmuyor. Sistemde bulunan 8 GB RAM'den ekran kartı çalıyor. Örneğin RAM 6 GB kalıyor. İşlemci olarak çekirdek çok olsa da Cache bellek olarak bazen zayıf kalabiliyor. Hem ekran kartı hem de işlemci aynı parça üzerinden çalışıyor özetle. Ben kimseye önermiyorum. Ancak yukarıda da dediğim gibi saygı duyarım düşüncelerine.
İkinci el alınırsa bu alınabilir Clevo kasa olmaz:
Hocam ben örnek için attım. Ayrıntılı bakmadım. Amacım APU'dan uzaklaştırmak 🙂

Geri
Yukarı