8000 TL üniversite ve yazılım için laptop önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hah böyle deyin gözünüzü seveyim. Piyasa o kadar berbat ki işte yapacak bir şey yok. Hepsinde illa bir eksik oluyor.
Üslup önemli :) Kişisel problemlerimizi buraya yansıtmamamız gerekiyor. Özür dilerim iyi forumlar.

Oradaki ASUS, yenilenmiş ürün. Ekranda ölü piksel varmış ekranı değişmiş. Ekstra RAM takıp satıyorlar.

Oradaki ASUS, yenilenmiş ürün. Ekranda ölü piksel varmış ekranı değişmiş. Ekstra RAM takıp satıyorlar.
24 ay garantili olduğunu düşünürsek yine de makul derim. Tercih meselesi. Alternatif bir Monster önerdim ki bu tamamen alıcının insafiyetinde alır almaz beni çok ilgilendirmiyor.

1660Ti Max Q modelli şu PC de alınabilir:

L340 alınmaz. Fiyatını hak etmeyen bir çöp. V330 sınıfı kasa kullanan biri olarak söylüyorum L340 kasa da çöp. V330 ile aynı tasarım hatlarına sahip şimdi hemen zıplamayın V330 ne alaka diye.

Kardeşim iyi misin? Monster'dan iyi dediğin kasanın içinde bildiğin 3000 liralık laptopta olan giriş seviye fan var i7 işlemciyi stock soğutucuyla soğutmak gibi bir şey bu. Ayrıca fanın hava çıkışı ekrana doğru ve o kısımda da menteşe o kısmı kapatıyor. Bilmediğin görmediğin ürünü sırf üstünde marka var diye önerme çabası neden?

Tartışmaya mı geldiniz? Yoksa öneri yapmaya mı?

Bu gidişle moderatörler konuya kilit atıcak. Size tavsiyem MSI Acer ve Monster'siz istemiyorsunuz diye Monster eliyorum. Bu iki marka içinde tercih yapın bence.

Konuya şöyle bir göz attım da, bir ürün alıp sıkıntılı çıkınca komple markanın ürünlerine leğen diyen olmuş. Bende 6 yıllık en ufak sorun çıkarmamış tulpar t5 v1.1 var, o zaman ben de monster en iyi markadır mı diyeyim? :D

Bu ürün fiyatına göre oldukça iyi bence

Üniversite ve yazılım için laptop önerisi istedim, çoğunuz Gaming laptop önermişsiniz. Neyse sağ olun arkadaşlar.

Üniversite ve yazılım için laptop önerisi istedim, çoğunuz Gaming laptop önermişsiniz. Neyse sağ olun arkadaşlar.

İyi de önerilen bilgisayarların hepsi işini görür, hatta Unreal tarzı şeylere girerse de kolaylıkla başa çıkabilir. Görünüm ağırlıklı bir laptop istiyorsa Air almasın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Safari dışında 100 derece gördüğü söyleniyor ve attığım YouTube videosu benzeri videolar dolu YouTube. En azında MacBookPro alsın. Onuda Pozitif Teknoloji | Apple Yetkili Eğitim Uzmanı - Yetkili Satıcı - Premium Servis Sağlayıcısı öğrenci indirimi ile alabilir.

Ultrabook almanız size dejavantaj yapar. Isınma sorunu bir yana yükün altından kalkamayabilir ileri seviyelerde. Gaming genel kullanım amacı tabiri. Gaming segment bir PC ile her türlü yazılımsal işlerinizi halledebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı