8000 TL'ye 2.el bilgisayar toplama

Bütçe
8000

Oesadn

Centipat
Daha fazla  
2.el bilgisayar toplama önerisi.
Arkadaşlar bütçem 8bin TL bütün parçaları 2.el almayı düşünüyorum. sarı siteden bakabilir misiniz? oturdugum konum: İstanbul Anadolu, Sancaktepe, Kartal, Pendik, Kadiköy böyle yerlerden alabilirim.

Arkadaşlar bütçem 8bin TL bütün parçaları 2.el almayı düşünüyorum. Sarı siteden bakabilir misiniz? Oturdugum konum: İstanbul Anadolu, sancaktepe, kartal, pendik, kadiköy böyle yerlerden alabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video sizin için yararlı olacaktır.

Arkadaşlar bütçem 8bin TL bütün parçaları 2.el almayı düşünüyorum. sarı siteden bakabilir misiniz? oturdugum konum: İstanbul Anadolu, Sancaktepe, Kartal, Pendik, Kadiköy böyle yerlerden alabilirim.
Aliexpress`ten xeon sistem topla. anakart (Huananzhi X99 TF-Q alabilirsin.) + i9 9900 gucunde islemci (e5 2667 v4) 3.5 bin-5 bin civarinda tutar. 4.5 bin liraya ekran karti (rx 590 ya da 580)+ PSU+Sogutucu+termal macun+ kasa+ RAM alirsiniz. Butun oyunlari acar.

AliExpress'ten Xeon sistem topla. Anakart (huananzhi X99 TF-Q alabilirsin.) + i9 9900 gucunde islemci (E5 2667 v4) 3.5 bin-5 bin civarinda tutar. 4.5 bin liraya ekran karti (RX 590 ya da 580)+ PSU+sogutucu+termal macun+ kasa+ RAM alirsiniz. Butun oyunlari acar.

Asıl buna kahkaha attım.

Aliexpress`ten xeon sistem topla. anakart (Huananzhi X99 TF-Q alabilirsin.) + i9 9900 gucunde islemci (e5 2667 v4) 3.5 bin-5 bin civarinda tutar. 4.5 bin liraya ekran karti (rx 590 ya da 580)+ PSU+Sogutucu+termal macun+ kasa+ RAM alirsiniz. Butun oyunlari acar.
biraz abartmışsınız sanki fiyatları rx580,590 2000 lira bandına kartlar bu paralara rx 6600 ve r5 5500 işlemcili güzel bilgisayarlar toplanabilir insanları doğru yönlendirelim lütfen.

Geri
Yukarı