8000 TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
5-8k

fraddle9

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam. Ben Recep, yazılım ve pazarlama gibi konularda işler yapıyorum. Tüm işlerim bilgisayar başında geçiyor.

Boyum 1.83, 98 kiloyum.

Bana böyle hafif geriye yatık olabilecek, oturduğumda içine gömülmüş gibi aşırı rahatlıkta bir koltuk lazım. Düz dik koltuk olmamalı ve yüksek de olmamalı. Masam yüksek olmadığı için bacaklarım sığmıyor.

Bütçem 5-8 k arası.

Araştırdığım Hawk Gaming Chair Fab V4 v5 v6. fakat bunların oturma kısmının düz yapısı koltuk rahat olsa da istediğim gömülme hissini vermeyecek gibi geliyor. Baktığımda da başka markaların vs de hepsinin tasarımı böyle gibi. Yorumlar genelde rahat diyor. Kullananlar varsa yorumlarını paylaşabilir mi?

HAWK GAMING CHAIR FAB V5

Başka marka olarak da önerisi olanlar varsa yorum yapabilir misiniz?

Herkese selam. Ben Recep, yazılım ve pazarlama gibi konularda işler yapıyorum. Tüm işlerim bilgisayar başında geçiyor.

Boyum 1.83, 98 kiloyum.

Bana böyle hafif geriye yatık olabilecek, oturduğumda içine gömülmüş gibi aşırı rahatlıkta bir koltuk lazım. Düz dik koltuk olmamalı ve yüksek de olmamalı. Masam yüksek olmadığı için bacaklarım sığmıyor.

Bütçem 5-8 k arası.

Araştırdığım Hawk Gaming Chair Fab V4 v5 v6. fakat bunların oturma kısmının düz yapısı koltuk rahat olsa da istediğim gömülme hissini vermeyecek gibi geliyor. Baktığımda da başka markaların vs de hepsinin tasarımı böyle gibi. Yorumlar genelde rahat diyor. Kullananlar varsa yorumlarını paylaşabilir mi?

HAWK GAMING CHAIR FAB V5

Başka marka olarak da önerisi olanlar varsa yorum yapabilir misiniz?

Ben kullanıyorum, rahat ve hafif geriye yatabiliyor. Aşırı rahat mı değil ama beklentilerinizi fiyatına göre karşılar.

Anladım. Peki ne kadar süredir kullanıyorsun?

Bunun oturma kısmı öne doğru eğimli gibi kumaşı kaliteli duruyor ama bunu çok beğenmedim yine de önerin için sağ ol hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı