8000 TL'ye PC Toplama

Ada Uzunpınar

Kilopat
Daha fazla  
8000 TL bütçem var ve en az Asus GTX 1060 6GB ile (Dual olmamalı) bir PC toplamak istiyorum. Her parçayı ortalama yaparsanız iyi olur. SSD ve 16GB RAM içermek zorunda. İşlemciye overclock yapmayacağım için en az 3.6 GHz olmak zorunda. Toplayabilirseniz lütfen parçaların linkini veya screenshotlarını atarsanız güzel olur. İndirimsiz fiyatlarla toplayın, almak için acele edemem. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar monitör dahil değil ve bütçemi en fazla 10.000TL ye kadar zorlayabilirim. Oyun performansından hiçbir şekilde ödün vermeyeceğim için ekran kartı veya ram açısından yüksek performans parçaları tercih ederseniz iyi olur. Monitörü fiyata dahil etmeden uygun bir 144Hz monitör linki atarsanız sevinirim belki ekstra olarak monitör alabilirim. Ve rtx 2070 veya 2080 ile 10.000TL ye güzel bir PC dizebilir miyim?
Monitör dahil mi, ona göre toplayalım?
Arkadaşlar monitör dahil değil ve bütçemi en fazla 10.000TL ye kadar zorlayabilirim. Oyun performansından hiçbir şekilde ödün vermeyeceğim için ekran kartı veya ram açısından yüksek performans parçaları tercih ederseniz iyi olur. Monitörü fiyata dahil etmeden uygun bir 144Hz monitör linki atarsanız sevinirim belki ekstra olarak monitör alabilirim. Ve rtx 2070 veya 2080 ile 10.000TL ye güzel bir PC dizebilir miyim?

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600
Ekran Kartı: GTX 1080
RAM: Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHZ
PSU: SilverStone Essential 650W 80+ Bronze
HDD: Toshiba P300 1TB
Kasa: Phanteks Eclipse P300
SSD: Zamzung 860 EVO
Anakart: MSI B450 TOMAHAWK

Toplam: 8098 TL

Bence güzel oldu, siz ne düşünüyorsunuz? Daha iyi dizen arkadaş illaha çıkacaktır gerçi.
Hocam kişisel algılamayın da ben çok takılıyorum. Şu illa kelimesini yazarken 'illaha' yazmayın lütfen.

Elimden geldiğince topladım. Daha iyisini toplayan arkadaşlar olacaktır.
Monitore gelirsek 1080p istiyorsanız bunu alabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• asdasd.PNG
    asdasd.PNG
    15,3 KB · Görüntüleme: 65
Daha ordan hiç alışveriş bile yapmadım ama ürün ekle kaldır olayı kolay geldiği için tavsiyelerde rahat geliyor. Toplam sistem kurduğum için mi bilmiyorum ama bakınca banada ucuz geldi ya ekran kartı falan :s
Benim önerdiğim sistemde Sinerji'den ancak fiyatlar farklı nedense :D
Düzenleme: Şimdi çözdüm farkı. Sepette yanlarındaki fiyatlar KDV'siz fiyatlarmış :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı