GTX 1060 6GB PC toplama

Bende Galax alacaktım ama fiyatı tasarruflu kullanmak istediğim için sanırım Gainward'a yöneleceğim.
Galax'ın soğutması daha iyi üstüne az daha para koyup daha iyisini almak daha mantıklı değil mi?
Üstteki arkadaşımız artan parayla 1600x alınabilir dedi de.Alınacaksa soğutucu masrafı da eklenir demek istedim.
Yanında soğutucu geliyo diye biliyorum. Bu arada onu ben demiştim. O olmazsa Ryzen 5 2600 alırım.

Sistem gayet güzel ama kara cuma indiriminde alırsanız daha ucuza gelir hatta kafanızdakı butceden daha aşşa olucağı için ekstra ram ekleyebilirsin

GTX 1060 6 GB daha güçlü diye biliyorum.
GTX 1060 ile RX 580 arasındaki fark maksimum 20 FPS oluyor. Oyundan oyuna değişiyor. Kimisinde RX 580 fark atıyor, kimisinde GTX 1060'ı arıyorsun. Bu tamamen oynadığın oyunlara bağlı. Güç kullanımını, frekans hızlarını, bütçeni ve oynadığın oyunları göz önüne alarak seçim yapmalısın. Youtube'de bir sürü karşılaştırma videoları var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı