8000 TL'ye RX 5500XT ile takas edilecek kart önerisi

Samet efe uly

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle 8000 TL bütçem var ama tüm paramı bitirmek istemiyorum. Elimdeki RX 5500 XT kartı da yanında vererek yeni bir ekran kartı almak istiyorum.
Şu anlık bir tane buldum RX 6650 XT samsun, Giresun ve ordu arası olması lazım başka önerebileceğiniz kart var mı 2.el?

Elindeki kartı sat öyle al daha mantıklı.

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle 8000 TL bütçem var ama tüm paramı bitirmek istemiyorum. Elimdeki RX 5500 XT kartı da yanında vererek yeni bir ekran kartı almak istiyorum.
Şu anlık bir tane buldum RX 6650 XT samsun, Giresun ve ordu arası olması lazım başka önerebileceğiniz kart var mı 2.el?
Amazon.com.tr şuna bir bak derim

8000 elindekini satmadan mı? Eğer öyle ise elindekini satıp oradan gelecek para ile daha üst segmentte bir kart alabilirsin

Sen bilirsin hocam ama ben 0 almandan yanayım ekran kartı biraz hassas konudur. Tabii yine de sen bilirsin.
6600 yerine 6650 xt almak istiyorum en azından almışken iyisinin alayım hocam elden test edip alıcam.

8000 elindekini satmadan mı? Eğer öyle ise elindekini satıp oradan gelecek para ile daha üst segmentte bir kart alabilirsin
Evet şuan 8k hazır ama tüm parayı da harcamak istemiyorum kart ile daha iyi bir fiyata almak istiyorum 5500 xt yi kullanıp.

4 tane 2. el kart değiştirdim emin ol konuya hakimim.
Hocam satıcı benim kartı 2000 den sayıyor ne diyim?.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı