8000 TL'ye toplanan i3 1200F'l sistem uyumlu mu?

Bütçe
8000-8500

NorinRadd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 12100f

Gigabyte rx 5600xt 6 gb vram

2x8 gb ram

Gigabyte H610M K
Kasada ekran kartı ve SSD'ye yer vermedim çünkü onları elimizde var. Sırasıyla işlemci i3 12100F tercih ettim. Anakart ise Gigabyte H610M h modelini tercih ettiim. ramler tarafında ise Team T-Force Vulkan TUF alliance aldım. PSU ise güncel olarak kullandığım DeepCool'un PK550D modelini aldım. Kasada ise çok fazla güzel bir şey bulamadım fakat en sonunda Zalman N5 MF modelini tercih ettim. Önerilere açığım. Şunu alma bunu alma diyeceğiniz şeyleri bekliyorum. 8500 TL fiyatı çok geçmesini tercih etmiyorum.

Son düzenleme:
Kasada ekran kartı ve SSD'ye yer vermedim çünkü onları elimizde var. Sırasıyla işlemci i3 12100F tercih ettim. Anakart ise Gigabyte H610M h modelini tercih ettiim. ramler tarafında ise Team T-Force Vulkan TUF alliance aldım. PSU ise güncel olarak kullandığım DeepCool'un PK550D modelini aldım. Kasada ise çok fazla güzel bir şey bulamadım fakat en sonunda Zalman N5 MF modelini tercih ettim. Önerilere açığım. Şunu alma bunu alma diyeceğiniz şeyleri bekliyorum. 8500 TL fiyatı çok geçmesini tercih etmiyorum.

Hocam parça seçimleri gayet iyi elinize sağlık.

Bütçen biraz artsa Psu 650W olabilir bence. İleride rahatlık sağlar. Bu arada moderatörler ne yapıyor acaba? Başlık neden böyle?

Bütçen biraz artsa PSU 650W olabilir bence. İleride rahatlık sağlar. Bu arada moderatörler ne yapıyor acaba? Başlık neden böyle?

Moderatörler biraz garip. Bütçe çok kısıtlı olduğundan 550W tercih ettim. SSD'yi bile laptoptan çıkaracağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı