800TL kablosuz klavye ve mouse önerisi

Ofis tarzında kullanacaksan al bunu geç.

Küçük boyutlu olarak da bu var.

Ama oyuncu klavye+mouse'u arıyorsan bütçe yetersiz.

Ofis tarzında kullanacaksan al bunu geç.

Küçük boyutlu olarak da bu var.

Ama oyuncu klavye+fareyi arıyorsan bütçe yetersiz.

Oyuncu aramıyorum zaten öyle zor oyunlar oynamıyorum, MK240 hoşuma gitti fakat mouse sıkıntı çıkarır diyorlar.Roblox,ETS2,MC tarzı oyunlar oynuyorum.

Küçük bir şey arıyorum masam çok fazla büyük değil ona göre bir şey atar mısınız?
Küçükler hakkında pek bilgim yok malesef yardımcı olamayacağım ama şunu söyleyeyim çizim için mouse klavye önemli değil rahat ol animasyon son sınıf okuyan arkadaşım bile çiizm tableti kullanmadığı sıra eski bir mouse klavye ile hallediyor işini.
Oyun bazında bakıyorsan bütçeyi 2kat yaptığında ancak güzel bir mouse veya güzel bi membrane (corsair ya da razer) oyuncu klavyesi + orta seviye mouse alabilirisin.

Oyuncu aramıyorum zaten öyle zor oyunlar oynamıyorum, MK240 hoşuma gitti fakat mouse sıkıntı çıkarır diyorlar. Roblox, ETS 2, MC tarzı oyunlar oynuyorum.

Ha iyi,o zaman ekipman istemeyen oyunlar oynuyorsun tasarıma göre karar ver kendin logitechin 2 li setlerinde genelde sıkıntı çıkmaz onu çok dert etme o yüzden.

Küçükler hakkında pek bilgim yok malesef yardımcı olamayacağım ama şunu söyleyeyim çizim için mouse klavye önemli değil rahat ol animasyon son sınıf okuyan arkadaşım bile çiizm tableti kullanmadığı sıra eski bir mouse klavye ile hallediyor işini.
Oyun bazında bakıyorsan bütçeyi 2kat yaptığında ancak güzel bir mouse veya güzel bi membrane (corsair ya da razer) oyuncu klavyesi + orta seviye mouse alabilirisin.

Ha iyi,o zaman ekipman istemeyen oyunlar oynuyorsun tasarıma göre karar ver kendin logitechin 2 li setlerinde genelde sıkıntı çıkmaz onu çok dert etme o yüzden.
Sanırım MK240'ı alıcağım Laptopun ışıklandırmasını sarı yaparsam tatlı durur.

Şu an o klavye ile yazıyorum mağazadan aldım çok güzel.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı