800TL kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar başında çok vakit geçiriyorum ve şu anki kulaklığım çok fazla terleme ve gözlük kullandığım için baskı yapıyor. Baskı yapmayacak ve uzun süreli kullanımlarda beni rahatsız etmeyecek bir kulak üstü kulaklık arıyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle tavsiyem eğer genel olarak bir kullanım için kulaklık arıyorsanız Arctis 5'i öneririm. 2 yıl kadar kullandım ve gerçekten çok rahat ve hava çok sıcak olmadığı takdirde terleme yapmıyor uzun süre hiç rahatsız olmadan kullanırsın.

Biraz daha fiyat artırabilirseniz Arctis 7 öneririm 2 senedir kullanıyorum, kablosuz ve malzeme kalitesi müthiş her sene güncelleniyor tasarım olarak SteelSeries farkını ortaya koymuş.

Hepinize teşekkürler. Genel olarak Arctis önerilmiş, bu seriyi kullanan arkadaşlar gözlükle deneme şansınız oldu mu? Sizce gözlükle kullanıldığında herhangi bir baskı hissedilir mi ?

Hepinize teşekkürler. Genel olarak Arctis önerilmiş, bu seriyi kullanan arkadaşlar gözlükle deneme şansınız oldu mu? Sizce gözlükle kullanıldığında herhangi bir baskı hissedilir mi ?
Gözlük kullanmadığım için pek bişey söyleyemem ama arctis pro kullanıyorum ve pedleri gayet yumuşak şunu söyleyebilirim diğer marka kulaklıklardan daha rahatsız olmayacağı kesin.

Corsair void pro rgb de güzel ben kullanıyorum gayet rahat ve kaliteli. Kafanız küçükse önermem ama. Arkaya öne eğerseniz başınızı düşebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı