800TL kulaklık önerisi

@Cooler Master Türkiye
Burada tek yanlış bilgi veren sizsiniz ben yaşadıklarımı anlatıyorum okuduklarıma göre bir yorum veya eleştiri yapmıyorum. Dediğiniz gibi tüm kulaklıklarda mikrofon problemi bulunmuyor MH 700 serisindeki kulaklıklar minicik bir ses yükseltmesinde bile sesi çekip karşıya iletmekte (bu problemi ben de gördüm satın almış ve bu problemden dolayı hemen iade etmiş arkadaşım da bulunmakta) mikrofonun kulaklığın sesini çekmesi mikrofonun düzgün olmadığı ya da düzgün ayarlanmadığını gösterir ve MH700 serisi bu probleme sahip ( Cooler Master MH752 kulaklık servis süreci ve sorunları - Technopat Sosyal ) eğer başka yerlerden de bu problemleri görmek isterseniz Amazon ve redite bakarak hemen görebilirsiniz dediğiniz gibi technopathdaki üyelere özel bir problem değil. G430'un kırılma olasılığını bilmemek için hiç kulaklık araştırmamış olmak gerekli kulaklık o kadar dayanıksız ki kafanızdan kırılıyor.(Ve o "G430'unda kırılma olasılığı yüksek değil" dediğiniz cihazı Logitech sırf dayanıksızlığı yüzünden 4 kez yenisini göndermek zorunda kaldı en sonunda iadesini istedim.) minik bir araştırma ile cevap verseydiniz keşke.

@Seckinmis
Arctis serisinde malesef bu sorun kronik ve bazı kulaklıklarda yok.

Biz indirim yapsak bile dolar sağ olsun indirimleri yok ediyor... Tarih veremiyorum bu konularda. İlk defa verdim MH650 indirim konusunda patladı. Bir daha kesinlikle vermem :D olunca duyururuz biz sosyal medya hesaplarımızda :)

Sizde haklısınız. Neyse artık ne zaman denk gelirse bir indirim o zaman değiştiririz kasayı. :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı