800TL mekanik klavye önerisi

Baranny

Hectopat
Bütçem maksimum 800TL, önerilerinizi bekliyorum fakat ondan önce sormam gereken bir iki bir şey var, ilk mekanik klavyem olacak güzel bir klavye seçimim olsun istiyorum ilk olduğu için ve evde gündüzleri 3 kişiyiz ev aşırı sessiz oluyor konuyu şuraya getireceğim Switch olarak ne önerirsiniz hem mekaniğin o hissiyatını ve gürültülü sesini almak istiyorum ama minimum ve orta seviyede almak istiyorum. Switch seçimim nasıl olmalı? Aynı zamanda önerilerinizi atabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Minimum seviyede ses diye bir şey yok. Ya evi zıplatacak kadar sesli (mavi) ya da sessiz (sarı veya yeşil) var.
  1. Banggood mobil uygulamasını indirin
  2. Kayıt olun
  3. Yeni kullanıcı bonuslarını alın
  4. Blitzwolf BW-KB2 için Group Buy'a katılın
  5. Anahtar ve Türkiye Direkt Posta'yı seçin (gümrük vergisi çıkmaması için önemli)
  6. Ödeme ekranında yeni kullanıcı indirimleriyle fiyat düşecek, 678TL civarına geliyor klavye.

Son düzenleme:

Minimum seviyede ses diye bir şey yok. Ya evi zıplatacak kadar sesli (mavi) ya da sessiz (sarı veya yeşil) var.
  1. Banggood mobil uygulamasını indirin.
  2. Kayıt olun.
  3. Yeni kullanıcı bonuslarını alın.
  4. Blitzwolf BW-KB2 için group Buy'a katılın.
  5. Anahtar ve Türkiye direkt Posta'yı seçin (gümrük vergisi çıkmaması için önemli)
  6. Ödeme ekranında yeni kullanıcı indirimleriyle fiyat düşecek, 678TL civarına geliyor klavye.

Yine bu ayarda aynı Switch'li NumLock'u olan bildiğiniz klavye var mı?

Yalnız değilim dediğim gibi evde 2 kişiyiz gün boyu, geceleri çok aktif kullanmıyorum çok nadir geceleri kullanıyorum PC'yi. Red Switch alabiliriz o zaman.
Karar size kalmış, ben kendi tercihimi söyledim sadece. Eğer sesten rahatsız olmayacaksanız blue switch de tercih edebilirsiniz, ben rahatsız oluyorum açıkçası. Red switch'i sessiz olduğu için öneriyorum ama o istediğiniz hissiyatı alamayacaksınız, blue switch gibi bir geri tepkimesi yok.

Karar size kalmış, ben kendi tercihimi söyledim sadece. Eğer sesten rahatsız olmayacaksanız Blue Switch de tercih edebilirsiniz, ben rahatsız oluyorum açıkçası. Red Switch'i sessiz olduğu için öneriyorum ama o istediğiniz hissiyatı alamayacaksınız, Blue Switch gibi bir geri tepkimesi yok.

Hocam verdiğiniz linkte 647 liraya denk geliyor doğru değil mi?Bir de yeşil veya sarı farkeder mi switch olarak siz ne öneriyorsunuz? Bu ürün için.

2.el kutulu Gamepower Ogre red Switch buldum ilan acıklamasına göre 2020 yılında alınmıs fakat hiç kullanılmamıs ogre red Switch'in sıfır fiyatından bir hayli ucuz. Alınır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı