800TL'ye 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
800

pc53

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
800TL bütçem var.
7.1 özellikli mikrofonu iyi olan bir kulaklık arıyorum. Bütçemin düşük olduğunun farkındayım. Önerilerinizi bekliyorum.

Güzel olsa da Gamepower alınmaz. Ben aldım 6. ayda mikrofonu bozuldu, padleri soyuldu, kablo rezaletti.
Buna tam aksi ben de kulaklığımı 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Ki ben kullandığım ürüne pek değer de vermem, kulaklığı kıvrılmış, ezilmiş bükülmüş umrum olmaz. Mihawk mı kullandınız, başka bir model mi? Medusa hızlı bozuluyor evet ama mihawkta öyle bir sorun ben yaşamadım. Kablo dolaşması kronik maalesef ona katılıyorum. Bende pedler de 2 yıl geçtikten sonra soyuldu, onu da normal karşılıyorum.

Buna tam aksi ben de kulaklığımı 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Ki ben kullandığım ürüne pek değer de vermem, kulaklığı kıvrılmış, ezilmiş bükülmüş umurum olmaz. Mihawk mı kullandınız, başka bir model mi? Medusa hızlı bozuluyor evet ama Mihawk'ta öyle bir sorun ben yaşamadım. Kablo dolaşması kronik maalesef ona katılıyorum. Bende pedler de 2 yıl geçtikten sonra soyuldu, onu da normal karşılıyorum.

Kablo dolaşmasından bile alınmaz, ben kafayı yiyordum. HS50 Pro varken alınmaz.

Kablo dolaşmasından bile alınmaz, ben kafayı yiyordum. HS50 Pro varken alınmaz.
Ses kalitesi için dediğinize katılıyorum ancak mikrofonları berbat oluyor giriş seviyesi kulaklıkların maalesef. Öncelik meselesi, sanırım ses kalitesi için ben de Corsair alırdım. Ama mikrofon için hala Mihawk bende ön sıralarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı