800TL'ye kulak içi oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
800

Picasso Mossana

Hectopat
Daha fazla  
Hem dışarı çıktığımda telefona takıp müzik dinlemek için hem de eve geldiğimde bilgisayara takıp oyun oynamak için kullanacağım bir kablolu kulak içi kulaklık arıyorum. Kulak içi derken o kauçuklu veya süngerli içe kaçanlardan değil. Bütçeyi 800 liraya kadar zorlayabilirim. Bu tarz kulaklıklardan hiç anlamıyorum o yüzden tavsiye ettiğiniz modelleri neden tavsiye ettiğinizi ve dikkat etmem gereken özelliklerini yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Hem dışarı çıktığımda telefona takıp müzik dinlemek için hem de eve geldiğimde bilgisayara takıp oyun oynamak için kullanacağım bir kablolu kulak içi kulaklık arıyorum. Kulak içi derken o kauçuklu içe kaçanlardan değil. Bütçeyi 800 liraya kadar zorlayabilirim. Bu tarz kulaklıklardan hiç anlamıyorum o yüzden tavsiye ettiğiniz modelleri neden tavsiye ettiğinizi ve dikkat etmem gereken özelliklerini yazarsanız sevinirim.
•SteelSeries TusQ
•HP Omen Dyad

•SteelSeries TusQ
•HP Omen Dyad
Bunlar bütçeyi aşıyor ama zaten kauçuk veya sünger uçlu kulak içi istemiyorum.

Bu önerildi, hoşuma gitti. Anlayan varsa baksın iyi mi.

Son düzenleme:
Bunlar bütçeyi aşıyor ama zaten kauçuk veya sünger uçlu kulak içi istemiyorum.

Bu önerildi, hoşuma gitti. Anlayan varsa baksın iyi mi.
Oyun için silikonsuz model yok. Sennheiser MX 375 veya JBL T205 bak.

JBL T205 güzel duruyor ama fiyatı 286 lira. 800 lira bütçem varken 286 liralık kulaklık almak da istemiyorum.

•SteelSeries TusQ
•HP Omen Dyad
Silikonsuz model yok dediğin için bir göz gezdireyim silikonlu modellere dedim, HP Omen Dyad sünger uçluymuş. 364 liraya buldum, fiyatı piyasa fiyatının altında, başka önerebileceğin model varsa onlara da bakayım. Başka alternatif bulamazsam sanırım bunu sipariş edeceğim.

Son düzenleme:
JBL T205 güzel duruyor ama fiyatı 286 lira. 800 lira bütçem varken 286 liralık kulaklık almak da istemiyorum.

Silikonsuz model yok dediğin için bir göz gezdireyim silikonlu modellere dedim, HP Omen Dyad sünger uçluymuş. 364 liraya buldum, fiyatı piyasa fiyatının altında, başka önerebileceğin model varsa onlara da bakayım. Başka alternatif bulamazsam sanırım bunu sipariş edeceğim.
TusQ veya Omen Dyad al. İstersen müzik odaklı QKZ VK4 vs. bakabilirsin.

Geri
Yukarı