80TL Bütçeye Işıklı Klavye Önerisi

ocyroksit

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanlarda 80TL civarında bi bütçeye ışıklı bir klavye almak istiyorum aklımda 2 model var fakat size de danışmak istedim. İlki Everest KB-R88, şu ana kadar hiç mekanik klavyem olmadı ve deneyimlemek istiyorum ayrıca padi olmasıda benim için bir avantaj, tasarımıda fena değil fakat markası Everest işte her modeli farklı kalitede oluyor fiyatı yaklaşık 80TL. İkinci seçenekte Zalman ZM-K400g tasarım olarak hoş, güzel markası Zalman gibi kaliteli bir marka kaliteliye benziyor fiyatı yaklaşık 78TL. Öneriniz olacaksa yurtdışındaki sitelerden de alabilirim. Cevaplarınızı bekliyorum kafam bir Zalman'a gidiyor bir Everest'e gidiyor şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıda ki arkadaşın yazdığı gibi r8 var ama, kırılacak gibi duruyor genelde everestin ürünleri örnek vermek gerekirse, ben bir everest sm-700 fareye sahibim ama sanki elime aldığımda içine pamuk doldurmuşlar gibi geliyor yani biraz oyuncak gibi ürünler geliştiriyorlar. Forumda yapılan incelemede r8'e iyi oy vermişler fakat mekanik bir klavye 300'den yukarıya çok rahat çıkıyorsa bence bu işte sıkıntı var. Ben oyumu Zalman'a veriyorum ve seni forumda yapılmış olan bir zalman incelemesine gönderiyorum.

ilgili Zalman incelemesi: Zalman ZM-K400G Detaylı Kullanıcı İncelemesi

Yukarıda ki arkadaşın yazdığı gibi r8 var ama, kırılacak gibi duruyor genelde everestin ürünleri örnek vermek gerekirse, ben bir everest sm-700 fareye sahibim ama sanki elime aldığımda içine pamuk doldurmuşlar gibi geliyor yani biraz oyuncak gibi ürünler geliştiriyorlar. Forumda yapılan incelemede r8'e iyi oy vermişler fakat mekanik bir klavye 300'den yukarıya çok rahat çıkıyorsa bence bu işte sıkıntı var. Ben oyumu Zalman'a veriyorum ve seni forumda yapılmış olan bir zalman incelemesine gönderiyorum.

ilgili Zalman incelemesi: Zalman ZM-K400G Detaylı Kullanıcı İncelemesi
Hocam klavye zaten mekanik hisli diye geçiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı