80TL'ye LEVEN JP600 M.2 NVMe 256 GB SSD aldım!

Telefon mesajında ne diyor? Ve hocam konuya yanlış yazmadıysanız; N11 ilk başta olumsuz yanıt vermiş ki ama? Kötü yorum almamak için gönderme ihtimalleri var?

Evet önce göndermeme kararı aldı fakat sonra destek göndermeyi istedi. Şöyle diyeyim N11 satıcıya destek çıkmış olabilir yani o satıcı ile N11 arasında bir şey ben şu an kullanıyorum ve memnunum.

Evet. Normal bir insan söyler? @Umut Nas Komik değil. Direkt almak isteyende sorun vardır.
Ve satıcıya; "Piyasada 400-500 TL olan ürün nasıl sizde 80 TL oluyor?" diye soru sorabilirdiniz.

Benim fikrimce hiçbir sorun yok adam o fiyata koyduysa niye almıyım sonuçta parasını veriyorum iptal edebilirlerdi

Söylemeyen insan değil yani? Söylemeyeceğinize adım kadar eminim ama neyse :D

😀. Beni tanımıyorsunuz bile? Ve normal bir insan gene dediğim gibi söyler bunu. "Aha iPhone 12 5.000 TL olmuş! Hemen alalım." demez ki biri. Acaba yanlış falan mı yazıldı ya da indirim mi oldu diye düşünür. Teşhir mi diye de düşünebilir.

😀. Beni tanımıyorsunuz bile? Ve normal bir insan gene dediğim gibi söyler bunu. "Aha iPhone 12 5.000 TL olmuş! Hemen alalım." demez ki biri. Acaba yanlış falan mı yazıldı ya da indirim mi oldu diye düşünür. Teşhir mi diye de düşünebilir.
Dedikleriniz tamamen konuyla alakasız, biliyorsunuz değil mi? Ben neyden bahsediyorum siz neyden bahsediyorsunuz. Olayı "teşhir ürüne" kadar bağdaştırdınız. Mesajı mı okumadınız mı?
Siz 5 TL'ye sorunsuz İPhone 12 görseniz
Bak ne yazıyor yukarıda?

Dedikleriniz tamamen konuyla alakasız, biliyorsunuz değil mi? Ben neden bahsediyorum siz neden bahsediyorsunuz. Olayı "teşhir ürüne" kadar bağdaştırdınız. Mesajı mı okumadınız mı?

Bak ne yazıyor yukarıda?

Bende ondan bahsediyorum zaten. Duygu sömürüsü ne alaka peki? Teşhir ürüne kadar getirdiniz diyorsunuz da olamaz mı? Ve hata değilse N11 neden ilk başta olumsuz yanıt vermiş ki arkadaşa ?

Geri
Yukarı