820M ekran kartı oyunlar kasıyor

İşlemcim Intel Core i7-4510U CPU:2.00GHz 2.60.
RAM: 8 GB sistem türüm: 64 Bit.
Win 8.1 Pro kullanıyorum.
1 Yıl önce falan bilgisayar abımdeydi. Abim rahatlıkla oyunları kasmadan oynayabiliyordu. Sonradan bana verdi. Ben Win 10 yaptım. Kasma oldu. Sonra geri eski Win düşürdüm yani Win 8.1 olan. Sonra yine kasmalar başladı. Şu an da kasma var. Bu neden olmuştur? Daha cuma günü bilgisayarcıya verdim. İçini falan temizledi macunu falan yeniledi. Bugünde aldım oyuna hiç girmedim.

NVIDIA Denetim Masasındaki ayarları kast etmiştim arkadaşların da dediği gibi. Direct X sürümün kaç? Yükseltebiliyorsan onu da dene. Orijinal olmaması da bir nedeni olabilir ben 2 sene Monster kullandım crack windows'lu olarak. Sonra orijinal'i satın aldım bilgisayar rahatladı diyebilirim :D

Nasıl performansa çekeceğim? Oraya hiç elleşmedim.
Bu videoda dakika 7.00 ile 8.49 arasındaki ayarlardan aynılarını yapın. Sizde sadece 3d ayarları varsa sadece orayı yapsanızda olur. Sonra geri dönüş atarsınız. Menüye Masaüstündeyken "sağtık-nvidia denetim masası" yoluyla ulaşabilirsiniz.

NVIDIA denetim masasındaki ayarları kast etmiştim arkadaşların da dediği gibi. Direct X sürümün kaç? Yükseltebiliyorsan onu da dene. Orijinal olmaması da bir nedeni olabilir ben 2 sene Monster kullandım crack Windows'lu olarak. Sonra Orijinal'i satın aldım bilgisayar rahatladı diyebilirim :D.

Yüksek performasnda işte. Dirext de 11.

İşlemcim Intel Core i7-4510U CPU:2.00GHz 2.60.
RAM: 8 GB sistem türüm: 64 Bit.
Win 8.1 Pro kullanıyorum.
1 Yıl önce falan bilgisayar abımdeydi. Abim rahatlıkla oyunları kasmadan oynayabiliyordu. Sonradan bana verdi. Ben Win 10 yaptım. Kasma oldu. Sonra geri eski Win düşürdüm yani Win 8.1 olan. Sonra yine kasmalar başladı. Şu an da kasma var. Bu neden olmuştur? Daha cuma günü bilgisayarcıya verdim. İçini falan temizledi macunu falan yeniledi. Bugünde aldım oyuna hiç girmedim.

Sistem oldukça eski "my time has come" diye bağırıyor diyebilirim :) oyunlarda düşük FPS alması normal şu attığım videoda ekran kartının ortalama FPS'ini görebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem oldukça eski "my time has come" diye bağırıyor diyebilirim :) oyunlarda düşük FPS alması normal şu attığım videoda ekran kartının ortalama FPS'ini görebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim tamam zamanı geldi ama 5 6 ay önce kasmayan oyunlarda bilgisayara ne oldu da hemen kasma başladı?
Anlıyorum, peki drop sorunun var mı? (Ani FPS düşüşü)

PES 2016 50 oluyor FPS hemen 46 düşüyor 52 oluyor 49 düşüyor böyle.
Bu videoda dakika 7.00 ile 8.49 arasındaki ayarlardan aynılarını yapın. Sizde sadece 3D ayarları varsa sadece orayı yapsanızda olur. Sonra geri dönüş atarsınız. Menüye masaüstündeyken "sağtık-NVIDIA denetim masası" yoluyla ulaşabilirsiniz.

Yaptım hele. Oyuna bir daha gireyim nolacak.
Kardeşim tamam zamanı geldi ama 5 6 ay önce kasmayan oyunlarda bilgisayara ne oldu da hemen kasma başladı?

PES 2016 50 oluyor FPS hemen 46 düşüyor 52 oluyor 49 düşüyor böyle.

Yaptım hele. Oyuna bir daha gireyim nolacak.

Hocam 50 hemen 27 28 iniyor bu nedir ya. FPS yani.
Anlıyorum, peki drop sorunun var mı? (Ani FPS düşüşü)

Hocam 50 hemen 27 28 iniyor bu nedir ya. FPS yani.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı