820M Nvidia Geforce Experience Özelliklerini Desteklemiyor

DED S3C

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bendeki sorun Experience ekran kartını görüyor ama özelliklerde desteklemiyor olarak gösteriyor. Halbuki sistemim özellikler için yeterli aşağıda sistemimin ve sorunun ekran fotoğrafı var lütfen yardım edin neredeyse 6 aydır bu sorun var. Ayriyetten en alttaki ekran fotoğrafının sol altındaki gibi hata alıyorum, oyunları taratınca. Yardım ederseniz sevinirim iyi günler.
upload_2017-10-25_20-58-49.png
upload_2017-10-25_21-2-46.png
upload_2017-10-25_21-3-16.png
upload_2017-10-25_21-5-57.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Fark ettiyseniz desteklenmeyen özellikler GTX serisi bir ekran kartı istiyor. Sizin ekran kartınız GT serisinden, o yüzden desteklenmiyor.

Merhaba arkadaşlar, bendeki sorun Experience ekran kartını görüyor ama özelliklerde desteklemiyor olarak gösteriyor. Halbuki sistemim özellikler için yeterli aşağıda sistemimin ve sorunun ekran fotoğrafı var lütfen yardım edin neredeyse 6 aydır bu sorun var. Ayriyetten en alttaki ekran fotoğrafının sol altındaki gibi hata alıyorum, oyunları taratınca. Yardım ederseniz sevinirim iyi günler.
Eki Görüntüle 264501 Eki Görüntüle 264502 Eki Görüntüle 264504 Eki Görüntüle 264506

Geforce Experience zaten çöpten ibarettir. Kaldırsanız bile driver var ya, çalışır , yani sorun yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı