830 TL akıllı bileklik önerisi

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhaba. Kendime akıllı saat almayı düşünüyordum ve gözüme kestirdiğim 4 tane model mevcut.

1678828434345.png

Xiaomi akıllı bileklik gayet hoşuma gidiyor ama Honor Band da epey mantıklı ve güzel geliyor. Samsung ise emin değilim ama Samsung olduğundan kalitelidir diye düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz?

Hocam, model olarak bilgim yok ancak Mi Band 7 Trendyol'da biraz daha uygun fiyatlı, bilginiz olsun.

Bakmak için girmiştim hocam. Aklımda bu 4 modelden biri var ama bilmiyorum Honor bileklik kafamı karıştırdı biraz.

Eğer mobil cihazınız Samsung ise ekosistem dahilinde devam etmenizi öneririm. Bu durum dışında ise tercih edilmez. Birkaç ay öncesine kadar 400₺ civarlarında satılan bir bileklik için bu değer çok uçuk.
Haricinde ise Honor değil, Huawei Band 6 veya 7 de tercih edilebilir.

Eğer mobil cihazınız Samsung ise ekosistem dahilinde devam etmenizi öneririm. Bu durum dışında ise tercih edilmez. Birkaç ay öncesine kadar 400₺ civarlarında satılan bir bileklik için bu değer çok uçuk.
Haricinde ise Honor değil, Huawei Band 6 veya 7 de tercih edilebilir.

Yok hocam. Cihazım Xiaomi POCO X3 Pro. Bu yüzden Xiaomi düşünmüştüm. Ama Honor bir tık aklımı karıştırdı.

Peki söylediğiniz modellerde adım sayar, nabız ölçme vb. fonksiyonlar bulunuyor mu?

Peki söylediğiniz modellerde adım sayar, nabız ölçme vb. fonksiyonlar bulunuyor mu?
Bunlar olmadığında artık "akıllı" bile sayılmıyorlar. Standart özellikler oldular artık.

Dilersen aşağıdaki linkten bakabilirsin.

Huawei'den hiç haz etmeyen birisi olarak Band serisini çok beğeniyorum.

Hocam bence Huawei band 7'ye de bir bakın bende var iyi gayet.
Bunlar olmadığında artık "akıllı" bile sayılmıyorlar. Standart özellikler oldular artık.

Bir bakayım o halde hocam. Teşekkür ederim. :)

Tekrar rahatsız ediyorum ama son kez sormak istiyorum. Mi Band 7 mi yoksa Huawei band 7 mi?

Son düzenleme:
Bir bakayım o halde hocam. Teşekkür ederim. :)

Tekrar rahatsız ediyorum ama son kez sormak istiyorum. Mi Band 7 mi yoksa Huawei band 7 mi?

Geç gördüm kusura bakmayın. Bunu bende alırken arada kalmıştım Huawei seçmiştim, bence Huawei daha iyi eğer akıllı saate yakın bir şey istiyorsan Huawei al, ama bileklik gibi olsun diyorsan Xiaomi iyidir. YouTube'deki karşılaştırma videolarını da izle karar verirsin. İkisi de çok benzer.

Geç gördüm kusura bakmayın. Bunu bende alırken arada kalmıştım Huawei seçmiştim, bence Huawei daha iyi eğer akıllı saate yakın bir şey istiyorsan Huawei al, ama bileklik gibi olsun diyorsan Xiaomi iyidir. YouTube'deki karşılaştırma videolarını da izle karar verirsin. İkisi de çok benzer.
Saatten çok bileklik tarzı bir şey istiyorum. Epey'den karşılaştırdığımda Huawei Band 7'den daha fazla özelliğe sahip Mi Band 7 ve fiyatı da özelliklerine göre uygun duruyor. Mi Band 7'ye daha sıcak bakıyorum şu an için. Huawei'nin o kadar özelliği barındırmaması ve bir tık pahalı olması beni Mi Band 7'ye ya da 6'ya itiyor. Emin değilim pek.

Geri
Yukarı